Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

arkadaşlar bende sizlerle aynı durumdayım çocugum olmuyor tüp bebek aşılama olmadı daha ama sizi anlıyorum ve okurken gözyaşlarım nasıl aktı anlatamam.hepinize dua edecem

arkadaşlar mehaba ben siteye yeni üye oldum. 3 aşılama yaptırdım tutmadı şimdi tüp bebek için dktora gideceğim. ancak niyeyse umudum yok. allah tüm isteyenlere hayırlı evlat versin . tüp bebek yapan var mı aranızda veya tutma olasılığı nedir.

bende bu aralar hamile kadınlara takmış vaziyetteyim.uyuz oluyorummmm......laelaelaelaelae

bu bir özenti sadece onların ne suçu var ki, onlar bu şansı yaşayarak yakalamışlar , bizlerde malesef kaderimizde bu yazılıymış, emek ,çaba ve fedakarlık.....Bizim elimizde değilki yada onların.
Ben hiç böyle duygular almadı beni, tam tersi seviyorum ben bebekleri ,hamişleri ve anneleri ,bebek kıyafetlerine bakıyorum ,takip ediyorum.....
Biliyorum yaşadıkların seni ve bazı arkadaşlarımızı çok yıpratıyor,duygu karmaşaşası yaşıyorsunuz ,bebekleri koklayın anneleri ve hamişleri sevin rabbim yaratımış onları kokularına gelir bebekler....

neden ki acaba?yerimseniben

sara ben 3 tüpe başladım ,bakalım yakalayacak mıyım bu sefer şansı , fazlada şansımı zorlamak niyetinde değilim ..rabbim ne yazdıysa o olur ben ve dr elinden geleni yapıyor alımda ne yazılıysa o gerçekleşecek gene rabbim benim ve ailem için ne hayırlısı ise onu nasip etsin, her şeyde bir hayır ve şer vardır demi.
Çok fazlada heyacanlanmıyorum .çok basit geliyor artık ama , daha sakinin günlük hayatıma devam ediyorum.Öptümmmm Şeniz

canım benim sakinliğin inşaallah harika bir mutlulukla taçlanır ve sen istediğin o minicik ellere kavuşursunzu zaten snein olgunlugunu seviyorum hemd eçok bir daha ne zaman gitceksin dr a bakarsın karşılaşırız ha benim bir dahaki randevum 26 mayıs da ama snein gidecegin günlerin birinde bildir bana gelirim nasip ise tanışmak için istersen eger

sevgili carette;
Ben de hamile kalamadıgım dönemlerde hamilelerden nefret edip uyuz oluoyrdum ama hepsinden degil çoguyla şimdi unutulamayacak güzel arkadaşlıklarım var ve onlardan her daim çok buyuk destek görüyorum ama bazılarından nefret ediyordum uyuz oluyordum çünkü onlar bazen öyle sözler söylüyorlardı ki hamile kalamayan kadınların oldugunu ve bunun için tedavi gören dr dr kapı kapı dolanan insanların oldugunu unutuoyrlardı sanki yoks ayıyorlardı bend eonlara çok kızıp bazen agrı cvplar veriyordum bazen de es geçiyrodum ama şunu asla unutma insna ne yaparsa kendine yapar şimdi onlar yok benim için ve başkalır tarafından da hatırlanmıyorlar insnalar eger hatırlanmak sevlmek istiyorlarsa elleirnden geldiğince empati yapmalılar iyi davranmalılar kendileirnin sahip oldugu şeylerin başkalrı tarafından elde edebilmek için yogun çabalar sarfedebildikleirni düşünmeliler eger çevrend eböyle düşüncesizler varsa zaten dön sırtını bazı insnalar bazı şeylere çabuk kavuşurlar buda onların şımarmasınıa yol açar allah şımaracagımız şekilde isteklerimize ol demesin verdiği şeylerde şükrü unutturmasın mesela ben çok iyi hatırlıyourm hamile kalamadıgım zamanlarda burda biri bişey yazmıştı çok incitici idi o insnadan nefret ettim ve ona da yazdım ne kadar terbiyesiz oldugunu seni inciten seni üzen insanlardan uzak dur ama hayatından herkesi çıkarrısan yalnız kalırsın yalnızlık ise sadece allaha mahsus olan ve insanoglunun kaldıramaycagı bişeydir birgüns en de hamile kalınca demek istedikleiri anlayacaksın ben mesela bu sözün için sana kzımadım seni anlıyorum ama başkaları snei anlamayabilir yerimseniben :1hug:

ipekle görüştüm , 26 taymışın .ben yarın oradayım sonra 3-4 gün kan verip kontrol edilip çıkıyorum.Sana sonra iletişimi bırakacam , inşallah sonrada görüşürüz.

bende tedavi görüyorum, persembe günü kan testim var, kendim simidiye kadar 4 test yaptim hepisi negativ di :-(
insallah persembe güzel haberi alirim......

bu arada bizim bazi bu milletimizin yüzünden resmen psikolojim darma dagin....
her önüne gecen, her iki günde bir cocugun varmi, nezaman cocuk yapacaksin, aaaa yoksa senin cocugun olmuyormu, iste 3 yillik evlisin 4 olacak artik zamani geldide geciyor, anneme ayri sorarlar, kardeslerime ayri bana ayri, artik biktim yahu!!!
cogulari düsünebiliyor olmayabilir diye, ama birde tasdik istiyorlarki, dedikodularina yenileri eklensin diye, böyle insanlari cenabi ALLAH Islah etsin.
arkadasimin cocugu oldu, benim cocuk sahibi olmak istedigimi bilmedigi halde, cocugunu kucagima dahi vermiyor, alsam bile, hemen birsey uydurup geri aliyor, yani cocuklarini sakiniyor millet, sanki veremliymisim veya gecici bir hastalik bulastiracagim casina hareketler..... cok üzgünüm gercekten....

ALLAH ìm bu dualarimizi duysun, hepimize hayirli evlatlar versin insallah, bizlerde bebislerimize kavusalim, onlari doyasiya öpüp koklayalim, ömrümüz yettigince onlar icin herseyin en güzelini yapalim.....

Öncelikle arkadaşın adına çok üzüldüm neden mi bu kadar terbiyesiz oldugu için neden mi çünkü kendisine evladı verenin kim oldugunu unuttugu için bu birincisi ......:mymeka:

ama canım benim sana gelince gelecekde ne olacagını bilemediğimiz bişey için yorum yapmak çok zor çünkü ne olursa olsun belki herşeyi satın alabiliyoruz ama çocuk konusu çok zor herşey nasip kısmet ama çocuk daha bir başka nasip kısmet işi yani tamamıyle allaha kalmış bişey....hani 4 kere test yapmışsın ve negatif çıkmış ya sana üzülme desemde faydası yok biliyorum ben....çünkü aynı süreçleir yaşadım insanlar biraz şaşırmış durumda kime nasıl davranması gerektiği konusunda yetersizler herkesin açıcaksı psikoloji kitaplarını okuması lazım anlayı insannlarda sıfır olmuş ama birde şu yönden de düşünüyorum bazen dogum yapan kadınların psikolojileri degişik oluyor ama sen bu konuda hassas oldugun için yanlış anlamış olabilir misin ? yerimseniben

tabi genede allahın hangi kulunu daha çoks evdiğini bilemeyiz ancak hadisleride gözardı edemeyiz demi ama yerimseniben

@sara_nur
canim biliyorum kendime teselli ariyorum sanirim, ama yinede kan testine kadar umudumu kesmek istemiyorum......
arkadasima gelince, kendisibilerek yapiyor sanirim, cünki ben ne kadar, henüz cocuk düsünmüyorum desem bile kendince inanmiyordur, genelde öyle millet cünki, birde esimle evlenmeden öncede flirt dönemimiz vardi, yani uzun yillardir birlikteyiz, neden bir bebek düsünmüyoruz diye millet ici icini yiyor.
herseyimiz ALLAH`a sonsuz sükürler olsun ki, dört dörtlük sayilir, en önemlisi ailemiz, ve esimle birbirimize karsi olan iliskimiz, bundan ötürü, inanamiyorlar...........

bazen böyle düsünüyorum da, ne kadar sansli bir insanim cok sükür müslüman dogmusum, cünki tam umutsuzluga düserken, tövbe estafirullah isyan edecekken, herseyin yüce ALLAH`tan geldigini kendime söylüyor onunla yeniden umutlanip avunuyorum......

canim sanirim sen hamilesin, ALLAH tamamina erdirsin, insallah bir nefeste dogurursun

@arzuhalim

seni cok iyi anliyorum, görümcenin patavatsizligindan ötürü oldugunu malesef sanmiyorum, tahminimce sana üzüntü vermeye calisiyor, veya kendince senden daha üstünüm havasi vermeye calisiyordur....???
inanirmisin, ben esim haricinde kimseyle paylasmiyorum bu konuyu, birde cok sükür ki bu bayan formlarini buldum, oradakilerle paylasiyorum.....
insanlarin durup dururken onca laf söylemelerini düsününce, birde sorunlu oldugumuzu duyduklarinda ne yapacaklarini düsünmek bile istemiyorum..!!!
zaten sana negativ enerji veren insandan uzak durmaya calis, bende cogu tanidiklarimla tel dahi artik konusmuyorum, bilimin bildigi gibi öncelikle hersey beyinde bitermis, yani rahat olmamiz gerekiyor!!

ALLAH herkesin gönlüne göre versin canim, insallah bizlerde bebislerimize kavusuruz..........

beni tanımadan bana böyle güzel moral verebilen kaç kişi vardır ki?biraz düşünseler allah verdiği canı anında alabilir.bizim olmayınca bu bizim suçumuz mu yani...bzen bu kötü niyeti anlayamıyorum.ne geçiyor ellerine.inanın burdaki öğretmen arkadaşlarım hepsi de öyle iyi ki.konusunu açmıyorlar beni bunaltmıyorlar.dua ediyolar.aslında akraba olmak yakın olmak gerekmiyor insan olmak yeterli...

sara-nur müjdeli haberine çok sevindim canım.darısı inşallah bizim başımıza.arzuhalim durumunu çok iyi anlıyorum.aynı kaderdeyiz.

amin cnaım benim amin darısı tum isteyenlerin başına inşaallah amin rabbim kimsenin kollarını boş bırakmasın amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…