Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn en icten dileklerimizle öyle güzel dua ediyorsunki cok icten saol canim inaniyorum dualarimiz kabul olacak. sence bizim bu durumda sansimiz ne kadardir yani yüzde bir canli sperm bir fikrin var mi kendimide cok ümitlendirmek istemiyorum zaten ama bi fikri olan varsa sölesin

canım bildiğim kadarıla kadın infertilitesi daha zor başarı oranı yumurta kalitesi çatlaması yumurta elde edilmesi valla benim amca oğlundada sorun vardı bikerede tuttu 2izleri oldu sonradan bi tanede normal yolla oldu ama erkekte 1 tanede sperm olsa döllendiği sürece başarı şansı daha yüksek diye biliyorum artık doktorlar onların en ince ayrıntısına kadar inceliyorlar canım inşallah hiç problemsiz bir kerede alırsınız bebişinizi

canım öncelikle aramıza hoşgeldin...kaydirigubbakcemile3hepimiz aynı dertten müzdaripiz allah hepimizin yardımcısı olsun.durumunuz içinse üzülme derim herşeyi veren allah bizim hiç bir sorunumuz yok ve 9 yıllık evliyim sadece sabır diyorum kısmetse bende şubat ayında mikro yapıcam.bence hiç birimiz inancımızı kaybetmeyelim....

insallah dediginiz gibi olur iki kere sperm testi yapilmisti ikiside farkli cikti en son yapilani söledim size esimde bir haftadir keci boynuzu pekmezi yiyor herkeze tavsiye ediyorum ise yaradigini düsünüyoruz bakalim pazartesi yumurta toplanacak kac tane embriyo olusacak merakla bekliyorum gelismelerden haberdar ederim sizleri

canım bizim sorunumuzda aynıydı. gittiğimiz ilk iki labratuar sıfır sperm dedi. çok üzüldük tabiki. sonra bir arş.hastanesine gittik.biranda sonuçlarımız değişiverdi tabiki herşey normale dönmedi ama çıkanlarla tüp bebek denenebilir dediler.benimle ilgili hazırlıklar yapıldı yumurta toplama günü eşim sperm verecekti önce ona bakacaklar sonra mikrotese diye bir ameliyat yapacaklardı eşime.sonra birden bir mucize oldu ve ameliyata gerek kalmadı dediler eşime .verdiği örnekteki spermler yeterli gelmiş.sonuç olarak transferim oldu şimdi test günüme 3 gün var insallah hayırlısıyla mutlu haberleride alacağız. sende sakın karamsarlığa düşme.benim başıma gelenler neden seninde başına gelmesin ki......

saol canim inssallah sende hamis olmusundur insallah hayirli haberlerini aliriz bende yumurta tolamadan önce esimin spermlerine bakacaklar yani demi ya sperm bulunmassa en kötü ihtimalle ne olur mikroteseyi anlatirmisin

saol canim inssallah sende hamis olmusundur insallah hayirli haberlerini aliriz bende yumurta tolamadan önce esimin spermlerine bakacaklar yani demi ya sperm bulunmassa en kötü ihtimalle ne olur mikroteseyi anlatirmisin

teşekkür ederim iyi dileklerin için canım.evet sendede yumurta top.işlemi sırasında eşinden sperm alınacak.mikro tese yi googledan araştırıp öğrenirsen daha iyi olur bence.çünkü bizim yaptırmamıza gerek kakmadıği için şöyle şöyle oluyor diyemeyeceğim.inşallah sizede gerek kalmaz

selam kızlar ben 28 yaşındayım yaklaşık 8 ay önce gittim doktora..doktor muayene ettikten sonra 1 yıl süre verdi kendimiz denememiz için olmazsa 1 yıl sonra yine gelin dedi...şimdiye kadar yaptığımız denemelerde başarılı olamadık 4 ayımız kaldı tekrar doktora gitmek için ama ben çok korkuyorum...doktor nasıl bir tedavi uygulayacağı hakkında bilgi vermedi pek ,sizce hemen tüp bebek mi der yoksa diğer yöntemlerimi uygular..en etkili yöntem hangisi ..ve tedavi süresince nelere dikkat etmem gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim..allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin...cevaplarınızı bekliyorum...

arkadaşlar abetimin 2 ci günüydü bugün doktora gittim muhayene oldum ilaçlara hemen başlıyacaktık kısa protokoldu kiiiiii malesef ufak bi kistim çıktı geçen ay yoktu bu ay adetim 12 gün gecikti ve kırmızılar az geldi doktorum çatlamamış bir yumurtan varmış bu tam bölünmediği için rahimde kist oluşturmuş dedi doğum konturol hapı verdi 1 y kullan kistin büyük bir ihtimalla yok olcak eyer yokolmazsa enjektörle boşaltıcam dedi anlayacağınız tedavim 1 ay ertelendi açıkçası bu duruma biraz sevindim çünkü eşim sperm kalitesi yükselsin diye bazı vitaminler kullanıyor 15 gün oldu bu ilaçlara başlayalı en azından tedaviden önce bu ilaçları birazdaha kullanmış olcak inş ilaçlar işe yararda sayı birazdaha artar eşimin hareketlilik %15 bu sayı okadarda az deyil ama olsun spermler beslensin biraz keçiboynuzu kürünüde yapıcaz bu arara injallah spermler tavan yaparherşeyde bi hayır vardır ertelenmesindede olsun bu süre içinde kendimi birazdaha motive ederim inşallah hee bu aradada gözümüzaydın teyze oluyomuşuz sdsmt ve xolix arkadaşlarımızı tebrik ediyorum allah sağlıklı bi şekilde kucaklarına almayı nasip etsin inşallah bizede dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş derler herkese saygılar

merhaba bende micro tedavisine başlayacağım bilgim çok fazla yok dr kaç iğne verdi acaba :sm_confused:

hayirli olsun igneleri doktor senin vücuduna göre belirliycek canim sonra yumurtalarin gelisimine göre devam et yada yeter dicek

merhaba bende 24 ocakta adetin 3.günü tüp bebek tedavisine başladım.umut tüp bebek merkezi DR.ENVER KURT.bazı tahliller istedi onları yaptırdık.bir problem yok.bir kısmını önceden yaptırmıştık onlara da baktı onlarda da bir problem yok.rahim filminde problem yok bir kez aşılama oldum.tutmadı.bir kezde gebe kalmıştım oda düşükle sonuçlandı.4 senelik evliyim 3,5 senedir korunmuyorum.ama polikistik overliyim.rahimde bir problem olmadığını sölemişti doktorumuz.tek problem varsa kilolu olmam 85 kiloyum.adetlerim düzensiz eşimde problem yok.benim şartlarımda olup tüp bebek yaptırıp olumlu sonuç alan varmı arkadaşlarım yardımlarınızı bekliyorum.5 gün puregon 75 ml.kullnıcam.folbiol ve femara destek vericek yanında glukofen ve 3 gün kullanıcağım antibiyotiğim var.bu kadar.....herkese rabbim gönlündekini versin .Amin

merhaba

Benimde sizler gibi çocuğum olmuyor 3 aşılam 1 tüp bebek tedavisi geçirdim.Allah hepimize sağlık ,sabır versin ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…