Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

allah razı olsun cnaım benim çok saol teşekkür ederim iyyiz allaha şükür rabbim herkese versin inşaallah

selam arkadaşlar ben ilk tüp bebek denemem olduğunda üye olmuştum ve sonuç olumlu olmuştu ilk b.hcg3.42 ikincisi ise 92.98 çıkmıştı herşey güzeldi 3 hafta falan sonra kahve rengi akıntılar bir kaç gün sonrada kanamam geldi dok gittik düşürmüşüm bebeği benim yüzümden mi oldu bilmiyorum çünkü uzanmam gerektiği halde uzandım bir kaç kez gerçi allah dilerse muhakkak olur ama benim de dikkat etmem gerekiyordu diye kendimi çok suçladım şimdi 2. denemeyi yapmak istiyoruz ama süleymaniyeden dış heyet raporu alamadım ilkini kendimiz yapmıştık sadece 2 aşılal olduğu için 3.aşılamayı şart koşuyorlar buda benim en az 3 ayımı alır sinirlerim boşaldı artık ama yapacak birşey yok allah tüm dileyenlere hayırlısı ile nasip etsin inş

arkadaşlar ben 7 gün önce tüp bebek yaptırdım yaklaşık 5 gün kasık ağrım oldu ve gögüslerimde şiş ve ağrı var sizce bunlar normal mi göğüs ağrısı sizde çektiniz mi arada kasıklarıma kasılmalar giriyor pazartesi 9, günüm kan testi yaptırıcam negatif çıkar diye çok korkuyorum arada semelek tavuk gibi baş dönmelerim var sizce ilaçlardan mı yoksa hamilelik belirtisi olabilirmi eşim azosperm olduğu için bu döllenme olması bile bizim için bi mucizeydi pazartesi bi gelse çok korkuyorum

serpil benimde ilk denemem ama eminimki senden kaynaklanmıyordur sen zaten kendini yoracak bişey yapmamışsındır doktorlarımızda devamlı yatıp istirat edin demiyor bildiğim kadarıyla sadece kendinizi yormayın diyor işallah bu dememen sonuna kadar gider allah hepimizin yardımcısı olsun (amin)

merhaba arkadaslar ben sıteye yenı uye oldum benıda aranıza alırsanız cok mutlu olurum.bende sızlerle sohbet etmeyı cok ıstıyorum

melek inş hamilesindir bu belirtiler bende de olmuştu ve gebelik çıkmıştı ama negatifte olsa sen canını sıkma bende sıktım biliyorsun inan sonucu değiştiremiyoruz ama kendimizi yıpratıyoruz hepizimiz birbirimize dua edelim allah dileyince inş hayırlısı ile bizede diler mutlaka olacak sonucu yazarsın iltimasi dua

malesef arkadaşım olmadı negatif çıktı ilaçları kullanmayı bıraktım ama sanki içimde hala ümidim var karın boşlugumda ve kasık altında kasılmam var ve bazen bişey varmış gibi şiş hissediyorum yarın cuma mubarek gün ve 14, günüm tekrar kan testi yaptırıcam bu son şansım 12, günüm değer dahada düşmüştü 10, gün yaptırdığım değer daha yüksekti şimdi olmadığınamı üzülüyüm ödüyceğim krediyemi yanıyım of allahım yardım et bize

canım ya üzülmee inş rabbim sevindirir seni zamanı biz bilemiyoruz kı ne zaman inşş hayırlı bi zamanda bebişinn olurrr cuman mubarekk duann makbulll olsss

@saranur@
sana bi türlü sesimi duyuramadım ya izmirde oturanlar die bi topic varya oraya yazmıştım herneyse bende irenbede dilek hanımın hastasıyım bana hangi aşamalardan geçtiğini neler yaşadığını hangi ilacı kullandığını yazarsan çok emnun olurum ben 3 kez yumurtlama takibi oldum üçüde olumsuz malesef. insan şu zamanda okadar çok desteğe ihtiyaç duyuyorki anlatamam tecrübelerini bekliyorum kızını ve seni öpüyorum :a015:

merhaba.aranıza yeni katıldım.bu ayın 23 ünde evliliğimiz 8 yılı dolduruyor.ve biz 8 yıldır bebeğimize kavuşamıyoruz.mikroenjeksiyon da denedik ama sonuç olumsuz olunca ve tedavim de beni çok yıpratınca tekrar deneyemedik.zaten pek de şansımız yok (eşimde sperm sayısı çok çok az).ben 8 senedir ağlamaktan mahvoldum.okul varken unutuyorum ama yaz tatillerinde öyle çok boşluğa düşüyorum ve bebeğimi öyle çok istiyorum ki.okul varken öğrencilerimle avunuyorum.
2. tedaviye başlamak için eşim hiç yanaşmadı .2003 te denemiştik olmayınca taa bu yaz tatiline kadar bekledik ve eşim bir anda "hadi gidelim "dedi gidip acıbadem hastanesiyle görüştük bursada. doktor yüzde 40 şans verdi. ama şimdi ben raporu alıp başlayana kadar ağustos ortasına geleceğiz.sonra ramazan.ramazanda oruç tutmazsam kendimi kötü hissederim.zaten hep bir şeyleri eksik yapıyorum diye allah beni cezalandırıyor mantığındayım bebeğim olmuyor diye.biliyorum öyle değildir ama ne bileyim oruç tutamazsam ve bir de bebek de tutmazsa hep buna bağlarım.zaten okul açılıyor ve ben sürekli sevk rapor alamam öğrenciler veliler anında şikayet eder.kaldı bu iş bir dahaki hazirana.
tam da eşim tamam demişti oysa
google da doktorumun adını aratırken bu siteden bir arkadaşın o doktorda mikro denediğini okumuştum hemen üye oldum.sizden ricam ne olursunuz bursa acıbademde mikro deneyen arkadaşlar tecrübelerini benimle özelden paylaşabilirler mi? sorunu erkek infertilitesi olanlar tercihimdir

NOT: Alt kat komşum 3. çocuğuna istemeden hamile kaldı.Aldırmayı istedi ben engel oldum kıyma dedim.O da aldırmadı . Şimdi çok tatlı oldu göbeği.harika bir hamiş oldu ama bunalımda . ben ne yapacapım bu bebekle 3 tane çok fazla oldu deyip duruyor.dün öyle ağladım ki.allahım alt katta komşum hamile kaldığı için bunalımda, üst katta ben hamile kalamadığım için bunalımdayım isyan etmeme izin verme bana dayanma gücü ver dedim dedim ağladım.

Son düzenleme:
nur tanesi canım selam,bende bursa acıbademden şahin beyle görüştüm tam rapor çıkarıp başlayacakken devlet 3. microyu iptal etti artık tedavinin hepsini cepten ödeyerek yaptırabiliriz ,bende ramazanı geçirip başlamayı düşünüyorum nasip artık,zamanı geldiğinde bizde bebişlerimize kavuşacağız ben inanıyorum canım ,hakkında hayırlısı olsun sevgiler

KIZLAR SİZLER BELKİ BENİM HİKAYEMİ BİLİYOSUNUZ AMA YİNEDE KOPYALA KAPIYORUMKİ HERKES OKUSUN VE İNANCINI KAYBETMESİN MUCİZELERE İNANMAK LAZIM kızlar mrhb size anlatacaklarımı mutlaka okuyun ve allahın var olan nimetlerine inanmamız lazım allahıma şükürler olsun bakın size hikayemi anlatayım biz 1 ay önce dr gittik ve eşimin sperm sayısı çok düşüktü ve bize ancak mikroenjekte yöntemi ile çocugumuzun olabilicegini söylediler yıkıldık çok moralimiz bozuldu konduramadık kendimize tek tesellimiz yaşımızın daha çok genç olmasıydı ve 1 ay araştırdık napalım nası başlayalım diye bu arada eşimde bende psikolojik çöküntü yaşadık kararımızı verdik ve dr gittik artık işlemlere başlayacaktık bu arada benim günüm 3 gün geçmişti ve çok fazla sancım vardı yinede bi ümit test yaptım ama sonuç negatifti artık bendede bi hastalık olduguna inanmıştık ve dr gittik tedavi olup trasfere karar vermiştik ve işlemler başladı dr kan tahlili istedi benden yaptırdık ve 2 saat sonra sonucu aldıgımızda şok geçirdik o an ayaklarımın yerden kesildigini hissettim ve şöyle dedi hemşireler tebrik ederiz 5 haftalık HAMİLESİNİZ allahım bu bi mucizeydi nasıl olurdu olamazdı inanamadık defalarca sorduk ama sonuç belli bebeğim içimdeydi o sıkıntıları o gözyaşlarını dökerken bile çaresizce varlıgından haberdar olmadıgım bebeğim benimleymiş nasıl bir mutluluk nasıl bi sevinç anlatamam drlar milyonda bir olan durumla karşıkarşıyayız ALLAHIN SEVGİLİ KULUYMUŞUNUZ DEDİLER diyeceğim oki dostlar YÜREKTEN İNANIN VE HER ZAMAN DUA EDİN DİLEGİM ALLAHIMDAN BÜTÜN İSTEYENLERE BENİM GİBİ MUCİZE YARATMASI KALBİM SİZLERLE ARKADAŞLAR ÜMİDİNİZİ HİÇ KAYBETMEMENİZ DİLEĞİYLE...
buarada çok agrım var kasıklarımda ve belimde sürekli yatıyorum bu normal bişi heralde dimi bide çok sık şişe gidiyorum :)allahım inş bebeğimi elime almayı nasip eder...

gerckten bı mucıze okurken gozelrım doldu valla ne guzel cnım yaa senın adına cok sevnıdm darsı bızelre ınsllh bu arada kendıne cookk ii bak cnım bolbol dınlen kendını yorma sakın

arkadaşlar merhaba,
ben mikro tedavisi görüyorum, yarın yumurtalarım toplanacak, daha tam belli değil ama herşey yolunda giderse cuma günü transfer yapılır diye düşünüyorum, nedense çok korkmaya başladım,başıma neler gelicek neler yaşıycam vs...sizden ricam tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi ? mesela eğer transfer yapılırsa kaç gün yatmam gerekiyor doktorlar 3 gün diyormuş ama acaba daha fazla yatmakmı gerekiyor, ben çalışıyorum ve cuma transfer yapılırsa pazartesi işe dönmem gerekecek, bu yatma döneminde neler oluyor ? bide transfer olduktan sonrada iğne ve ilaç kullanmaya devam ediliyormu ? yardımcı olursanız çok sevinirim. tşkler

CANIMM ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN YAR VE YARDIMCIN OLSUNN..BENİMDE TARNSFERİMİN 4.GÜNÜ BUGUN...KORKULACAK HİÇ BİRŞEY YOKKK TRANSFER YAPILIRKEN HİÇ HİSSETMİYORSUN BİLE NORMAL ULTRASON MUAYENESİ GİBİ...TRANSFERDEN SONRA HASTANEDE 1 SAAT KADAR YATIYORSUN VE AYNI GÜN EVİNDE DİNLENMEYE DEVAM EDİYORSUNN..BEN 2.GÜNÜ HİÇ BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ KLAKTIM ZATEN DOKTORLARDA BUNU ÖNERİYOR TABİ SAKIN SAKIN AĞIR BİŞİ YAPMA HATTA ÇAYDANLIK BİLE KALDIRMAA..İLAÇLARA GELİNCEE BANA VERİLEN PROGESTRON İĞNELER VARDI HALA KULLANIYORUM VE SONUÇ GÜNÜNE KADARDA KULLANACAĞIMM ....HER BÜNYE FARKLI OLABİLİYORR...UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDURR ALLAH BU YOLDA YOLUNU AÇIK ETSİN CANIMMa.s.a.s.

allah senin ve senin gibi beklemede olanların yardımcısı olss inş herşeyy güzell olurrr

merhaba civciv1981, ancak girebildim ve yazdıklarını okudum, çok teşekkür ediyorum, dün yumurtalarım toplandı ama hayatımda yaşadığım en ağrılı saatlerdi narkoz verdiler ama narkoz sonrası kendime gelmem ve yatktan kalkmam saatler aldı, çok nadirde olsa bazı bünyeler bunu yaşıyormuş aslında ağrı eşiğim yüksektir ama neden böyle oldu anlayamadım hala yürümekte zorlanıyorum kasıklarım hep ağrıyor, neyse biraz önce hastaneyi aradım 4 tanesini döllemiler yarın transferim olacak saat 2 de çok korkuyorum çok garip duygular içindeyim heyeccanlanamadım bile çünkü çok ağrılarım var hep böyle kalıcakmışım gibi geliyor ve ondan başka bişey düşünemiyorum, bu arada günde 1 tane sigara içiyorum en fazla 2 oluyor, o kadar gerginimki ancak 2 ye düşürebildim, dünden beri de 1 tane içtim, çok vicdan azabı çekiyorum ama gerginliğimi psikolojik olarak ancak onunla atıyorum, bütün hayatım karman çorman oldu sanki herşey üst üste geldi, inşallah bu emekler acılar boşuna gitmez ve bende anne olurum, umarım seninde tutunmuştur bebeklerin, Allah hepimize yardımcı olsun, herkezde böyle olmuyormuş ama çok ağrı çektim Allah hiçkimseye yaşatmasın, lütfen herkez dua etsin bizler için yarın büyük gün ve ondan sonra geçecek 12 gün Allahım ne olur yardım et.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…