Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

slm.malesef bende üç kez tüp bebek denemsi geçirdim bir transfer yapıldı ama sonuç yok en son işlemde benim şanssızlığım fazla gaz verilmiş kalp sıkıntısı geçirmişim şimdi de doktora gitmekten bile korkuyorum.çok umutsuzum.Ben Allahtan çocuk istedikçe kilo aldım artık hiç bir umudum kalmadı. Ama biliyorum ki birilerinin hala şansı var dilerim Allahtan isteyen herkese çocuk versin ben çok ağladım kimsenin göz yaşı akmasın.

MERHABA..Arkadaşlar aranıza yeni katıldım...uzun zamandır siteyi takip ediyorum.kendim için ve hepimiz için yararlı bir site olduğuna eminim.ben (2007 haziran) ayında tüp bebek tedavisine başladım transfer yapılmadan tedavinin olumsuz olduğunu öğrendim.Eşimin sperm sayısı azlığı nedeniyle bu tedavinin olması gerektiği söylenildi..ikinci kez denemek istiyorum fakat 1.de başarısız olduğu için psikolojik bakımdan çok yıprandım.tüp bebek tedavisini 1 kez daha denemek istiyorumİstanbul Avrupa yakasında mesleğinde uzman bir doktor biliyorsanız yardımcı olurmusunuz... ilginiz için şimdiden teşekkürler..

cnm bende tecrübesiz tüp bebek denemesi geçirdim seni çok iyi anlıyorum iskenderunda olduğum için doktor bilmiyorum ama eurofertil ve memorial bu konuda müthiş merkezler bence istanbulda

slm.malesef bende üç kez tüp bebek denemsi geçirdim bir transfer yapıldı ama sonuç yok en son işlemde benim şanssızlığım fazla gaz verilmiş kalp sıkıntısı geçirmişim şimdi de doktora gitmekten bile korkuyorum.çok umutsuzum.Ben Allahtan çocuk istedikçe kilo aldım artık hiç bir umudum kalmadı. Ama biliyorum ki birilerinin hala şansı var dilerim Allahtan isteyen herkese çocuk versin ben çok ağladım kimsenin göz yaşı akmasın.

cnm nie öyle diyosun allahtan umut kesilmez

meraba arkadaşlar nende yeni histeroskopi yaptırdım doktor herşey yolunda deddi normal olarak deneyin dedii sizler ne yorumda bulunacaksınız

bende cok yorucu bı donemden gectım.ama allaha sukur tuttu ve ıkızlerım olucak.benım okadar umutsuzdu kı yumurtam olgunlasmıyodu dr.hıc umut vermıyodu ama hıc umudumu yıtırmedım cok bunalıma gırdım ama ben kazandım.dılerımkı allahım herkesın gonlune gore versın.hıc umutsuzluga kapılmayın benım bıle olduysa....

benım tavsıyem mustafa bahcecı alman hasatanesı nısan tasında muaynaynesı var.kesınlıkle superrrrrrrrrrrrrrr.hıc vakıt kaybetme.ben oraya gıtım ve ılk denemede oldu benım bıde cok sorunluydu.bu konuda ısının uzmanı kesınlıkle mustafa bey.

ya arkadaşlar her işte bir hayır var olsun diye değilde hayırlı evlet versin diye dua edin öyle insanlar tanıyorum ki hatta çok yakınlarım böyle cocuklarım olacağını bilseydim hiç cocuk sahibi olmazdım diyorlar her şeyin bir zamanı var allahtan dilerimki sizlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. Benim 1 kızım var var ama ikinciyi çok düşünüyorum bizim ufaklık istiyor ama eşimde çocuk istiyor diye cocuk sahibimi olunur diyor

umudunu kesme bnde 10yıllık evliyim 7 yaşında oğlum var aşılamada tutmadı 3 ay sonra kendiliğimden oldu şimdi gene istiyoruz olmuyo yine aşılama yaptım dün tahlil yaptırdım negativ

arkadaşlar daha önce yazmıştım kötü sonuçlarla biten tüp bebek denemelerim oldu yaşımda ilerledi 39 oldu bugün bir arkadaşım tekrar dene diye ısrar etti.ne dersiniz bu yaştan sonra denemeye değer mi

valla ben senin yerinde olsam tekrar denerdim ümidini kırma dene herşey allahtan hayırlı haberlerini beklyoruz

herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım 4 aşılama yaptırdım olmadı geçen ay ilk tüp bebek denememizi yaptık 24 ocakta test yaptırdık yine olmadı şimdi 2.deneme için bekliyoruz birkaç gün içinde görüşmeye gidicez.İnşallah bu sefer hayırlısıyla olumlu sonuç alırız.Yine çok heyecanlıyım

mrb bende zorluk çekiyom ama elimizde deil çünki yaradılış biz istermiydik böyle olsun allah sabır versin hepimize

Selam
evet arkadaşlar . Hastalandım. 3. aşılamanında başarısız olduğu kesinleşti. Bize tüp bebek yolu göründü.Bugün kötü hissediyorum kendimi. Hiçbirşey düşünemiyorum .Kafamın içi bomboş.Üniversitede memurum. Doktorumda burda. Rapor çabuk çıkarmı acaba. Yine 3. günümü muayneye gidecem. Doktor hemen başlar mı acaba tedaviye. Özel muayne oluyorum. Sanırım tüp bebek için de ayrıyeten para alıyor. Bakalım ne kadar isteyecek. Bir sürü soru işareti. Acaba rapor aldıktan sonra başka bir yere giersem yine devlet karşılıyormu. Offff. Birsürü soru işareti. allahım hepimize yerdım et.

Selam
evet arkadaşlar . Hastalandım. 3. aşılamanında başarısız olduğu kesinleşti. Bize tüp bebek yolu göründü.Bugün kötü hissediyorum kendimi. Hiçbirşey düşünemiyorum .Kafamın içi bomboş.Üniversitede memurum. Doktorumda burda. Rapor çabuk çıkarmı acaba. Yine 3. günümü muayneye gidecem. Doktor hemen başlar mı acaba tedaviye. Özel muayne oluyorum. Sanırım tüp bebek için de ayrıyeten para alıyor. Bakalım ne kadar isteyecek. Bir sürü soru işareti. Acaba rapor aldıktan sonra başka bir yere giersem yine devlet karşılıyormu. Offff. Birsürü soru işareti. allahım hepimize yerdım et.

canım cebid'in de dediği gibi sakin ol akışına bırak

çünkü zaten Allah verecekse ne olsa oluyor

yani biz elimizden geleni yapıcaz sakin olucaz

Ankarayı baya araştırdım fiyat ve merkezleri ben de karar vermeye çalışıyorum
sorun olursa yardımcı olurum

Allah kolaylık versin:teselli:

Selam

Geçmiş olsun üzme kendini.
Rapor için neler gerekiyor bilmiyorum.Tüm tetkiklerden eksikler istenir heralde.Hemen başlanmasında bi sakınca olmaz bildiğim kadarıyla.Çünkü daha önce aşılama yaptırmışsın.Tüp bebek negatifse ondansonra 3 adet bekletiyorlar.Arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla böyle.
Muayenelerini olursun yine hatta bence daha sıklaşır.
Rapor aldıktan sonra gidersin neden gidemeyesin.Bende 3. aşılama olmazsa rapor alıp başka şehirde yaptırcam tüpü.
Gerçi biraz uzaklaştım bebek işinden ya kısmet.
Bol şanslar..

selammm darkinlife nasılsın canım bende artık bu ay tedavıye baslıycam ya doktora adetlıkenmı gıdeyım yoksa normal bi günmü? ilk günden hormon testleri istermiki

Selam

kızlar burada ismini vermem doğru olmaz sanırım ama ben tüpbebek yapan hastanelerin araştırmasını yapmak için bir siteden faydalandım. bana çok faydası oldu. üye oldum ilk muayenelerde bedava oldu. hastaneleri fiyatları neler yapıldığı devletin ödediği özel hastaneler hepsi var türkiyedeki tüm hastaneleri gösteriyor. bütün sorularınızın cevabı var orada.

X