Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

cok sevındım hayırlı olur ınsallah.darısı bızlerın basına allah ısteyen herkese nasıp etsın emeklerımızı bosa cıkarmasın

meralun mrhb ben bır sey soracagım ılk asılamam yapılacak ve ben cok korkuyorum tecruben varsa bu konuda bıraz bılgı verebılırmısın

slm arkadaslar ben burada yeniyim bende cok ugrastim ama birtürlü hamile kalamadim.simdide yumurta bagisi ile denemek istiyorum. bu sekilde hamile kalan varsa yada bu konuda bilgisi olan varsa benimle paylasirsa memnun olurum

meralun canım mesajımla ilgilendiğin için teşekkür ederim .karıkoca ikimizdede bir sorun bulamadılar.sebepsiz kısırlık dedikleri türden.bende eşimde ailelerimizin koruyucusu,yolgöstericisi,dertbabası gibiyiz.başı sıkışan bize gelir.belkide bunlara bağlı stres kaynaklıdır.bizede kimse sormaz sizinde bi sıkıntınız varmı diye.tekrar teşekkürler. ben daha bu alıntı yapmayı falan beceremiyorum.

arkadaşlar slm ben 2 yıllık evliyim hiç korunmamıza rağmen bi bebeğimiz olmadı doktor tedavisi görüyorum polikistik over olduğunu söledi doktor bu ay ilk aşılamam oldu inş. bebeğim tutunur bana 14.11.2007 de belli olacak kan testi yaptırcam bakalım sonuç ne olacak çok üzülüyorum hiç de umudum yok bakalım hayırlısı olsun ama bir an önce anne olmak istiyorum yabbim yardımcımız olsun... :)

Evet Arkadaşim çok Hakilisin önce Allh Istiyecek Nasipse Zaten Olur Vardr Bi Bildigi Diye Düşünücezzz..

Ben şimdi Tüp Bebek Oldum Ve Bir Hafta Sonra Testim Var Allhim Inşlhh Nasip Ederki Anne Olurum.. Olmazsada Hiç Bizamn ümidimi Kaybetmeyecegimm Herkez Böle Düşnsün Böle Bi Haklarinz Varkende Degerledrsin Peşinden Koşun Hiç Bişy çaba Olmadanda Olmuyor...

merh.arkadaşlarda bende yeni üye oldum bizimde bebeğimiz olmuyor bu ay tüp bebeği deneyeceğiz.ailemden hiç kimse bilmiyor ayrıca çalıştığığım için izin almakta zorlanıyorum çok bunaldım ayrıca geçen ay aşılama yaptık olmadı çoooooooooook bunaldım.

slm kızlar,
dün rahim filmim çekildi. sol tüpüm kapalı olduğu anlaşıldı. ben de tüpün kapalı olmasından başka sorun yok. eşimde de yok. doktor bebek olur dedi ama 2yıl 5 yıl sonra olabilir dedi normal yolla. ama zamana bırakmak istemezsen, tüp bebek öneririm dedi.
kafam karıştı şimdi benim. tüp bebek süreci de rahim filmi gibi acılı mıdır? cevap yazarsanız sevinirim.

selam,rahim filmi ağrılı biraz ama tüp bebek öyle bir işlem değil,zaten yaparkende içinde bir heves olduğu için iğnelere falan rahat gözyumuyosun.Benimde merakım gittikçe arttı,inşallah cumartesi günü hayırlı haberi alıcam,hepimiz için mutlu haberler olsun inşallah

sagol inşallah heimiz enkısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz allah hepimizin yardımcısı olsun sen hangi aşamadasın şunu merak ediyorumda bana uzn protokol uygulanacak ancak adetimin 21. gününe kadar doğum kontrol hapı verildi 21. günü lucrine başlıycam aranız da benimgibi doğum kontrol hapı kullanan varmı ?
?????????????

günaydın arkadaşlar allah hepinizin dileğini kabuletsin .
benim bi altı yaşında oğlumvar ama ikinçi bebek istiyoruz
olmuyor iki yıl uğraştık Dr ye gidtik sorun yok diyor
ama benim rahimim çift miş ondandır dedi bikaç Dr ye gidtim
hepsi aynı şeyi söylüyor GÖRÜŞMEK ÜZEREa.s.

canım bilmiyorum tercih edermisin ama ameliyet olma şansında var.önce kapalı olan tüp açılıyor sonra doğal yollardan deniyorsun.ama sabrım yok ben bir an önce tüp bebeğe girişecem diyorsan onuda o kadar iyi anlarım ki.rabbim yanında olsun.

arevcim ben de merakla ve heyecanla bekliyorum canım.inşallah herşey güzel olur a.s.

slm benimde hiç umudum kalmadı. 11 aralıkta çatlatma iğnesi oldum şu anda çok tedirginim.....

ben aşılama oldum biliyorsunuz
12.gün evde test yaptım ve negatif çıkmıştı.üzüldüm ama ağlamadım.
son adet tarihim c.tesi.yani o zamana kadar umutluyum.umudumu kaybetmedim.
inşallah tutucak yarabbim

canım benim ,bende sabırla bekliyorum. bazen kahroluyorum,bazende iyice ümitsizliğe kapılıyorum... bakalım bizim küçük meleklerimiz ne zaman gelecek.... biraz nazlanıyolar değil mi? iinşallah isteyen herkes tez zamanda muradına erip .küçük meleklerini kucaklar sağlık sıhat ile amiiiiin.......senağlama

Selamlar...bir kaç kez tüp bebek yaptik olmadi artik gücüm yok! Her$eyi oluruna biraktim olmazada olur iyce sogudum çok zorluklar çektim..isyan etmek istemiyorum etmiyorumda Rabbim hayirlisini versin isteyen herkese versin..senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…