Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

ben bilecikteyim şuan 4 ay önce iş nedeniyle tasındık burdada pek kımse tanımıyorum kimi iyi doktor dıyo kımı kotu bakalım eskısehıre gıtcem heralde

ya bende bu durumdan cok üzülüyorum.kimsenin cocugunu içten sevemiyorum aman bişey olurda benden bilinir bak nazar degdi nede olsa kendinin olmuyor derler diye yegenimi bile rahat sevemiyorum.allahıma isyan etmek istemiyorum beni afetsin ama öyle insanlara veriyor ki daha dogar dogmaz sokaga atıyorlar eziyet ediyorlar ben onlardanda mı kötüyüm.kimseye kötülük etmem kimseyi üzmem neden benim olmuyor ya cok üzülüyorum.bu ay adetim 15 gün gecti bu sefer tamam dedim ve dr randevusunu aldık ve dün hastalandım.artık esime hastalandım derken utanıyorum sorunun onda oldugunu bildiğimiz halde.tabi bu ay benimde 15 gün gecmesi normal degil bugun dr a gidecez dua edin arkadaslar kötü bişey cııkmasın.

dualarım senınle canım bende cok kotu haldeyım bu durumdan ötürü bebek olan evlere bıle gıtmek istemıyorum

arkadşalar gelin bizde burda dertleşelim sürekli konu açmayalım bakalım böyle daha iyi olur birbirmize destek olalım canlarımŞenizŞeniz:1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.

aslında bızden kaynaklanmıyo ben cevredekılerın ayyy cocuğu yok kotu oluyodur dıye bakanların bakısları rahatsız edıcı bence .bende ınadına her ortamda bızım 4yıldır yok beceremedık bu işi dıyorum sallamıyorum onları yanı napalım allahta kısıtlı degıl ya bebek bırgun olur dıyorum bazen hak edenede cok guvenme olduguna veren allah almayıda bılır manasına cıkıcak bır hıkaye patlatıyorum kendılerıne gelıyolar hemen tövbe ettıklerını hıssedıyorum icin icin yanı arkadaslar kötü niyetli insanların soruşundan belli olur bilirsiniz işte sizde öyle yapın kendinizle barışın herşey allahtan unutmayın sakın .olupta nerden oldu dedırtmesın rabbım kımseye hakkımızda hayırlısı canlarım

aslında bızden kaynaklanmıyo ben cevredekılerın ayyy cocuğu yok kotu oluyodur dıye bakanların bakısları rahatsız edıcı bence .bende ınadına her ortamda bızım 4yıldır yok beceremedık bu işi dıyorum sallamıyorum onları yanı napalım allahta kısıtlı degıl ya bebek bırgun olur dıyorum bazen hak edenede cok guvenme olduguna veren allah almayıda bılır manasına cıkıcak bır hıkaye patlatıyorum kendılerıne gelıyolar hemen tövbe ettıklerını hıssedıyorum icin icin yanı arkadaslar kötü niyetli insanların soruşundan belli olur bilirsiniz işte sizde öyle yapın kendinizle barışın herşey allahtan unutmayın sakın .olupta nerden oldu dedırtmesın rabbım kımseye hakkımızda hayırlısı canlarım

Ne güzel yazmışsın canım.Yani neyin garantisi var ki şu hayatta çocuğun garantisi olsun değil mi.Ağzına sağlık böyle insanı bozmak için soranlara birebir cevapmış doğrusu.
Öyle kötü niyetle soranlar ouyor cidden hemen hissediyosun zaten hatta bakışından bile anlıyorsun.

bayanlar tekrar iyi akşamlar.eşim ve ben tüp bebek yaptırmaya karar verdik.ama tavsiyelere ihtiyacımız var.nerde yaptırmamız gerektiğine bi türlü karar veremiyoruz.

arkadşalar gelin bizde burda dertleşelim sürekli konu açmayalım bakalım böyle daha iyi olur birbirmize destek olalım canlarımŞenizŞeniz:1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.

darkınlıfe benı anladaıgına cok sevındım bazen benmı kotu dusunuyorum yaram vardamı gocunuyorum dıyorum ama degıl demı bazı insanlar gerceekten cok kötü nıye herkezde gocunmuyorumda bazılarında o igrenç elektiriği hissediyoruz demi ama canım

bayanlar tekrar iyi akşamlar.eşim ve ben tüp bebek yaptırmaya karar verdik.ama tavsiyelere ihtiyacımız var.nerde yaptırmamız gerektiğine bi türlü karar veremiyoruz.

Hoşgeldin Mehlikacım.
Bu tedavi süreçleri çok zor süreçler maddi manevi yıpranıyorsun.Ben aşılama yaptırdım henüz tüpe geçmedik inşallah da geçmek zorunda kalmadan olur bebiş.
Sana söyleyeceğim tüp bebek daha zor, çünkü daha fazla emek, daha fazla zaman, daha fazla masraflarla yüzyüzesin bu süreçte.Her türlü cevaba hazır olmalısın.Belki aşılama yaptırdıysan bilirsin.
Ben tüp yaptırmadım ama yaptıran arkadaşlar sorularını yanıtlarlar.Biz burda herşeyimizi paylaşıyoruz.Sen sorularını yaz.Aynı anda burda olanların ismini sayfanın biraz altında görürsün zaten.karşılaşmasakta sen sorularını bırak.İnşallah tüm cevaplar seni tatmin eder.Kolay gelsin..

darkınlıfe benı anladaıgına cok sevındım bazen benmı kotu dusunuyorum yaram vardamı gocunuyorum dıyorum ama degıl demı bazı insanlar gerceekten cok kötü nıye herkezde gocunmuyorumda bazılarında o igrenç elektiriği hissediyoruz demi ama canım

evet malesef birinin bebeğini bile sevemiyoruz hemen acıyan bakışlar atılıyor nedense.İşte bunlar bizi yıpratan, yoksa biz sabırlıyız. Ne zaman kısmetse bekleriz, ama bunlar insanı tüketiyor.Anlamam mı canım hepimiz karşılaşıyoruz bununla malesef...

Slm mehlika ben $eker,ne tür seyler sormak istiyorsan sor arkadasim mümkün oldugunca cevaplariz sen ara ara bak yazdigin yerlere,ayni saatte burada olmayabiliriz alinti yapip takip et.Ben 1 asilama 3 tüp bebek denemesi yaptim..

Şeker sevkli yapılan işlemler ve ilaçlar için ne kadar ödeme tutuyor tüp bebekte canım.Bi bilgin var mı bu konuda?
Bi de laparoskopi yaptırdın mı hiç?Yaptırdıysan neden yaptırdın ve sonucunu soracaktım :uhm::uhm::uhm:

no smoke canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün

DARISI BAŞIMIZA
AMİİN

Slm darkinlife sevkli yapilan islemlerle ilgili bilgim yok yurt disinda yasamaktayim. Ama laparoskopi oldum 3 sene önce,prof.bana sag yumurta yolumun temizlenmesi gerektigini söyledi bir pihtilasma varmis.Daha hic bir tedavi yöntemine baslamamistik.Hersey yolunda temizledik falan dediler.Sonucunda tutmadi tüp bebek.1 asilama 2 tüp bebek yurt disinda yaptim sonuncusunu istanbulda yaptim 26.10.2007 de tarnsferim oldu.Adetimin 3.günü tedaviye baslamadan 1 gün önce doktorum kistim oldugunu kücük bir operasyon olmami söyledi.Olmazsam emriyo tuttugunda sivi akimi olur bebegi yasatmaz dedi.Oldum hamile kaldim fakat yine sivi akimi olmus bebegi sag tarafa itmis dis gebelik oldu anlayacagin.Bu tür operasyonlar dis gebeligi arttirirmis,yapiskanlik falan olurmus..

Anladım canım geçmiş olsun.Yapışkanlık olduğunu bende duymuştum.riskleride var.İnşallah bir daha böyle sorunlar olmaz ve bebeğine kavuşursun.

arkadaşlar ben hepinizin ve sevenlerin dualarıyla anne olma yolundayım ALLAH a şükür.2. tüp bebek denememin sonucu pozitif rabbim hayırlısıyla hepinize nasip etsin.Dua edenler ALLAH sizden razı olsun.İnşallah kucağımıza da alırız hayırlısıyla..... amin

Gözünüz aydın.darısı isteyenlere olsun..........................

arkadaşlar ben hepinizin ve sevenlerin dualarıyla anne olma yolundayım ALLAH a şükür.2. tüp bebek denememin sonucu pozitif rabbim hayırlısıyla hepinize nasip etsin.Dua edenler ALLAH sizden razı olsun.İnşallah kucağımıza da alırız hayırlısıyla..... amin

:nazar: Çoook sevindim Allah tamamına erdirsin kucağına almak nasip etsin!Hamişlerin duası olurmuş sen de bizim için dua et canım a.s.

no smoke kardeşim allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin .bende 12yıldır ohasreti çekiyorum .tahliller,röntgenler,aşılamalar,kocakarıilaçları,bunalımlar derken yaş dayandı 36ya.rabbim inşallah bizimle beraber her isteyene versin.AMİN!!!!!!

no smoke kardeşim allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin .bende 12yıldır ohasreti çekiyorum .tahliller,röntgenler,aşılamalar,kocakarıilaçları,bunalımlar derken yaş dayandı 36ya.rabbim inşallah bizimle beraber her isteyene versin.AMİN!!!!!!

senin sorunun neydi canıma.s.

inşallah olur ümitsiz olamalıyız, inşallah olu:teselli:

ben hsg de cektırdım ama laporoskopı cok daha kolay ınanın bana. zaten genel anestezı altında yapılıyor.
bu arada bende aralık sonunda ilk aşılamamı yaptıracagım cok korkuyorum

X