Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

bu henüz bişi değil birde 10yıllık zaman içinde yaşananlar çok zor bunları unutmak tekrar başlamak istiyorum çünkü geçmişi düşündükçe acı veriyor ve bizim en ii ilacımız olan moral olmuyo başarabildiğim kadar geriye bakmamaya çalışıyorum sizde öle yapın bu bebişler gelcek hemde çifter çifter inşallah

melekoglum senin isinde baya zormus allahyardimcin olsun olupda kaybetmek zordur sen gene moralini yüksek tut canim

melekoglum senin isinde baya zormus allahyardimcin olsun olupda kaybetmek zordur sen gene moralini yüksek tut canim

saol canım inanın en zoru bu ama yinede beni bekleyen bi meleğim var inşallah allahtan dileğim böyle sevimli bi bebiş isteyen herkesinkızamanda bebişleri gelir inşallah

saol canım inanın en zoru bu ama yinede beni bekleyen bi meleğim var inşallah allahtan dileğim böyle sevimli bi bebiş isteyen herkesinkızamanda bebişleri gelir inşallah

inşaallah allahım herkese hayırlı bebişler verir canım ben derya yenı geldım benımde derdım bebişsizlik :a015:

ben 2.5 yıldır istıyorum pko dedıler sorunuma zayıfla dedıler gercı zayıfladım ama gene de olmuyo tedavıyı bıraktım umutsuzluktan kafam karısık

ben 2.5 yıldır istıyorum pko dedıler sorunuma zayıfla dedıler gercı zayıfladım ama gene de olmuyo tedavıyı bıraktım umutsuzluktan kafam karısık
umutsuzluk ne demek sakın ha benim yazdıklarımı okuduysan eğer benim durumum daha kötü ama hala umudum var sakın vazgeçmebunlardan vazgeçilirmi hiç

evet ya cok tatlı oluyolar dimi siz ne kadardır beklıyosunuz düşük yaptınız heralde allahım tamamına erdırsın inş. canım

aslında dogru umudumuzuda kaybedersek halimiz ne olurkafamçokkarıştıne insanlar var 40 yasından sonra aane oluyorlar bizim imtihanımz bu galiba :uhm:
rabbim herkese versin su an tedavı goruyormusun

aslında dogru umudumuzuda kaybedersek halimiz ne olurkafamçokkarıştıne insanlar var 40 yasından sonra aane oluyorlar bizim imtihanımz bu galiba :uhm:
rabbim herkese versin su an tedavı goruyormusun
hayır ilk adetimi oldum şimdi ikinciyi bekliyorum dr görüşücem ne yapmak gerekiyorsa yapıcaz ben bunu çok istiyorum bi kere olduysa yine niye olmasın diye düşünüyorum inşallah olur sende vaz geçme bende çok karamsarım ama umut etmedende olmuyo

orası öyle canım psikolojide cok etkılıyo ama insan bazen artık yeter dıyo biliyorum günah ama ...cok kötü bi durum

evet ben hemen kalır dıye düşünüyodum her adet günüme yakın acaba varmı diye insan illaki ümitleniyo vede her defasında yanılıyo vada cevre baskısı malum kötü bi durum

evet aslında en dogrusu önemsememek eşim tek erkek cocuk ve kardeslerının bebişi var kıskanmıyorum ama insan ın gücüne gıdıyor

benim eşimde tek erkek ve başka kardeşi yok bundan tek rahatsız benim o önemli değil diyor ama içinden ne geçtiğini bilmiyorum

evet aynı sorun yanı o pek takmıyo havalarında ama ben anlıyorum benden 8 yas buyuk o 30 yasında hayırlısı canım ya bende tedavı gorcem artık karar aldım

sevindim ii olur henüz hiç bişi bitmiş deil ayrıca burda en önemli kadın iii bi dr görüş sakın ihmal etme yazılarını takip edicem ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…