Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

mrb arkadslar bende de nedensız kısrlık denılen bı durum var.5 yıldır evlıyım .3 asılama sımdı ıse medıcana da ılk mıkroma baslıycam..bu arada yenı uyeyım sımdıden sevglıer

canım aklıma birşey geldi nedensiz kısırlık deyince bazı insanların 7 senede bir çocuğu oluyor tp açıklayamıyor ama geyik ayımı yılımı ne diyorlar öyle birçok insan var benim tanıdığım 2 kişi var bibini 2 çocuğu var 7 yıl arası var çocukların.H

Hoşgeldin ilkem bu sefer hayallerin gerçek olur umuyoruz.
Belenay kısmet canım herkesin farklı farklı problemi oluyor.Benimde bir akrabam var ilk çocuktan sonra bi daha hiç olmadı nedense.
Yapınca peşpeşe yapmak lazım galiba biz zor yapanlar

benim aklıma gellmezdi evcillk oynardık hep liki çocuğum olurdu keşke hep çocuk olup o oynadığımız günlere dönsekde hiç değilse hayal edebilsek ama çaba vermekde güzel allah herkesiln yardımcısı olsunne deyim inşallah hayel ettilğimiz gibi olur

her tüp bebek tedavisi sonucu bir hamile duysam sevinçle hop oturup hop kalkıyorum sebebideallahım öncellkle onlara hayırlı hamilelik geçirtsin diyor sonrada banada nasip eyle diyorum

biliyormusun bende aynıyım şuan bir sürü borcun altındayız ve artılk çalıştığım yerden ilzin alırken dalga geçer gibi bakıyorlar bana ve kırk tane laf duyuyorumbazen kına gelliyor helede vizite kağıdı allmaya giderken sanki yerin dibine girilyorum ve her seferinde senden çok alan yok dendiği an yıkılıyorum yani bende aynı duygularıl yaşıyorum seninle

Takma canım onları sen keyfinden almıyorsun ya.Er geç hakettiklerini yaşarlar onlar da.Olur inşallah hayırlısıyla da kurtulursun o bakışlardan.

İkrarcım rahim filmi 2 yıl geçerli son 2 yıl içinde çekilmiş varsa istemezler canım.Çektirmişmiydin daha önce.Rahim içi önemli tabiki gebelik oluşursa yoksa istemeleri gerekli.Orası bebek için elverişli değilse önce onun tedavisi gerekebilir canım.Kolay gelsin.

no smoke allah hayırlısını versin canım elif allah mim muhammad tez selamet çekebildiğin kadar her yerde çek

arkadaşlar ben ve ablalarım kolay hamile kalırız ve kalmamak için hep sızlanırız ama sizlerin üzüntüsünü ve çabasınıgörünce ne kadar nankör olduğumu anladımallah affetsin rabbim tez zamanda sizleride inş. muradınıza kavuşturur

Allah isteyen hiç bir kadının kucağını bebeksiz bırakmasın.inşallah sorun çıkmaz ve hamile kalırsın......

allah nasip etmezse olmaz zaten ama böyle diye de uğraşıp çaba göstermemek olmaz allah herkese nasip etsin bana da...

rabbim hepimize saglikli sihatli evlatlar nasip etsin,bazen o kadar yikiliyor umutsúz oluyorum bunalima giriyorum,esimde sperm yok tese yapilcakti hepatit b cikti simdi onu hallettik,simdide kaninda anladigim kadariyla kadinlik hormonu cok yüksek cikmis,dr,tese yoluylada sperm bulunmasi nerdeyse imkansiz dedi ve simdi baska sehirde tüp bebek merkezinde randevü yaptim artik onlar test sonuclarini görünce ne diyecekler bilmiyorum,birde doktor iyice moralimi bozdu belki tese bile yapilmaz,sansiniz yok ozaman dedi,aklima geldikce agliyorum ya hic bir zaman anne olamazsam ben bu aciyi kaldiramam

melissa78 ben yeni üye oldum.msjını şimdi okudum.sakın üzülme.sadece ölüme çare yok.Rabbim ne zmn isterse,dilerse ozmn olur.oymuş buymuş hiç sallama.çevremde çok gördüm ben.dr.asla çocuğun olmaz diyor.ama yıllar sonra hamile kalıyor.bende temmuzda 2 bitti 3 e girdim.1 sene korunduk.son 1,5 senedir korunmuyoruz.ama bebek falan yok.herşey nasip kısmet.yapacağın tek şey sabırlı olmak ve dua etmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…