Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

EDERİM BİRTANEM ZATEN HER GECE EDİYORUM BİRAZ ÖNCE NAMAZ KILDIM YİNE DULAR ETTİM HER ZAMAN EDİOYRUM ŞÜPHENİZ OLMASIN SAKIN SİZLERDE DUA EDİN BEBEGİMİ SAG SAGLİM KUCAGIMA ALAYIM BEN DE AMİN

ya arkadaşlar bişey sorcam
benim eşim dün sabah,dün akşam ve bu sabah içti.
ama dün akşamki içişinde midesi kalktı,gerçi herseferinde kalkıyorya neyse.
kustu azcık.
sizdede böyle oldumu.
şimdi tutturdu ben bunu içmem diye.napıcam.zorla içiriyorum sürekli

EDERİM BİRTANEM ZATEN HER GECE EDİYORUM BİRAZ ÖNCE NAMAZ KILDIM YİNE DULAR ETTİM HER ZAMAN EDİOYRUM ŞÜPHENİZ OLMASIN SAKIN SİZLERDE DUA EDİN BEBEGİMİ SAG SAGLİM KUCAGIMA ALAYIM BEN DE AMİN

sağol canım inan bu sitede ne zaman hamileyim haberini duysam içim coşuyor çok seviniyorum rabbim herkesin gönlünün muradını versin sende inş. bebeğini sağlıkla ve hayırla kucağına al eh bizde teyze olalım demi ya allaha emanet ol kendine ve bebişine iyi baka.s.

canım eşin ne içiyor ögrene bilirmiyim bende tedaviye başladımda daha tahlilleri yaptırıyoruz tahlillerden sonra dr karar verecek benimde 7 yıllık evliligim var hiç hamilelikolmadı heralde eşimde sorun var gibi ne yapacam bilmiyorum.:1no2::1no2::1no2:

keçiboynuzu kürü içiriyorum canım.
bide siz ceyi denesenize.benim eşiminde annesi ceyhan,babası kozanlı.
ceyhan devlet hastanesinde hakan bey diye bir ürolog varmış.onuda methettiler.hastanenin karşısındada özel yeri vardı.biz yazın oraya tatile gittiğimizde uğrayalım dedik ama oda bizimle aynı tarihte izne çıkmış.dene istersen.:1hug:

canım benim eşimde sperm sayı düşüklüğü var
artık ona kesin olarak yoğunlaşıcam bakalım
genede teşekkürler canım benim

CANIM BENİM EŞİMDEDE SPERM HAREKETLİLİĞİNDDE AZALMA VARDI DOKTOR 2 TANE E VİTAMİNİ İÇERİKLİ HAP VERDİ 1 AY KULLANDIK...

BENİM ORADA HALAM VAR GÜZELYALI SİTEYİ BİLİOYR MUUSN BİZ ZAMANLAR EŞİM ORADA ÇALIŞTI CANIM

HAYATIM BNM İŞTAHIM KESİLMŞTİ VE CANIM BİŞEY YEMEK İSTEMİOYRDU BİR KAÇ GEC EMİDEM BULANMAYA BAŞLAMIŞTI ÇOK KÖTÜYDÜM BAŞIM DÖNÜOYRDU HALSİZLİK YAPIOYRDU AMA BEN HAMİLELİK OLARAK ALGILAMADIM TABİKİDE ÇÜNKÜ 12 AY BOYUNC BEKLEMİŞ ARTIK AMAN DEMİŞTİM HAYATIM VALLA NE YAPAYIM VALLA BIRAKTIM O AY ŞÜKÜRLE ROLSUN RABBİME HAMİLE KALDIM ŞİMDİDE GEC EÇOK KÖTYÜDÜM ÇIKARDIM VALLA SAAHD ABİRAZ VARDI
ÇOK ÇABUK ACIKIYORUM ŞU AN AÇIKCASI BELİRTİLERİM BUNALR DARTISI SANA HAYATIM AMA BEBEGİMİN SAGLIGI YERİND EOLSUN DA B EN 9 AY BOYUNCA ÇIKARTMAYA RAZIYIM İNAN Kİ BEEBGİMİ 12 AY BEKELDİM NAZLI TOMURCUGUM BENİM DARISI SANA VE TUM İSTEYENELRE İNŞAALLAH AMİNNNNNNNNNNNN
sara nur ilk belirtilerin nelerdi canım benim ?

BENİM ORADA HALAM VAR GÜZELYALI SİTEYİ BİLİOYR MUUSN BİZ ZAMANLAR EŞİM ORADA ÇALIŞTI CANIM

biliyorum tabi bize çok yakın ben meteoroloji lojmandayım eşim orda çalışıyorda ne güzel ya izmirli biriyle tanışmak sen karşıyakanın neresinde oturuyorsun canım

imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat ya imdaaaaaaaaaaaaaaaaaat
artık bu iş yerinde çalışmaktan sıkıldım yaaaaaaaaaaaaaaaa.
çok üzülüyor ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.keşke borcumuz olmasaydı,bu kadar kötü eleştirilere maruz kalmazdım.kimsenin ağzının kokusunu çekmezdim.insan borçları uğruna ne kadar çok eziliyor yaaa.
bi daha dünyaya gelsem kocamla evlenirdim ama keşke biraz daha durumumuz iyi olsaydı.burası beni zok yoruyor.kimsenin olmadığı bir yere gidip,hani hülya avşar dediya anıra anıra ağlamak diye aynı bende anıra anıra ağlamak istiyorum.bunalımdayım.ne çoçuğum oluyor,ne işimde rahatım,ne borcum bitiyor,ne insanların kaprislerinin sonu.sadece bir kocadan yana şanslıyım.belkide en önemlisi o.ama o bile bazen insana yetmiyor.
allahım lütfen sıkıntılarımı gidermeme yardımcı ol lütfen.

ay canım sakin ol lütfen ya.maalesef bazen hepimize oluyor böyle şeyler.bende 2 hafta önce doktora gittim.hormonlarım çok yükselmiş.yani bende zor anne olacaklardanım galiba.ilk öğrendiğimde yıkılmıştım.

sara nurcum merhaba
bende carrefourda çalışıyorum.ben nergizde oturuyordum evlenince yeşilyurt'a taşınmak zorunda kaldım.

canım bu kadar kafana takma hepimiz aynı durumdayız bide bende 2 tane patron var birinin ak dediğine öteki kara diyor arada ben kalıyorum ama olsun hayatı seviyorum sıkma canını sabret dua etyerimseniben

çağla canım sakin ol...bütün bu sıkıntılar bende de var....ama en azından senin işin var bende o da yoktu ve halada yok....inan bana en az senin kadar sıkıntım var borcum var kaynnamlarla sıkıntılıyız biraz bebek işi arayı ısıttı...kendi evimi borçlarım yüzünden toparladım kaynanama yerleştim olmadı 1 senedir annemin yanındayım...yinede şükür Allah'ıma....herşey zamanla düzelir hayatım maalesef hayat bize çok da masum davranmadı....ama sabırlı ol...umudunu yitirme....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…