Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

bu bölümde kimsenin derdi kalmamış galiba ne güzel
yada herkesin işi var.bende girip çıkıp bakıyom kimse bişey yazmamış.

bu bölümde kimsenin derdi kalmamış galiba ne güzel
yada herkesin işi var.bende girip çıkıp bakıyom kimse bişey yazmamış.

aynı fikirdeyim hiç tüp deneyimi olan yok mu bizi aydınlatsın ben mesala sonucun kaç gün sonra alındığını bilmiyorum

canım ben z.burnu avrasya hospital hast.tamer beye gidiyordum.ilk gittiğimde oydu.en son aşılama dediğinde 1 sene bitmişti. o zaman bırakmıştık.bide benden tahlil falanda istemeden aşılama dedi diye kıl olmuştum.aradan 1,5 sene daha geçti sonra seçil hn gittim.o benden tahlil istedi yaptırdım.bu seferde senin bütün değerler normal.yaz tatilinde kafanıza takmadan yazı bitirin olur çocuğunuz dedi.ben gene uyuz oldum.bana bir yol göstermedi.en azından kocanın tahlilini getir bakalım veya şöyle yapalım demedi.aradan bir kaç ay daha geçti bu arada geçen sene aralıkta eşim varikosel ameliyatı oldu.
neyse seçilden sonra doğan hastanesinde bi dr gittim.önceki tahlillerimi gösterdim.beğendi.ama hsg çekilmemiş dedi.onu da çektirdim.sonra temiz çıktı..
en son bu dr aşılamadan başka çare yok dedi.haa bu arada eşimden test istedi.ondan sonra aşılama dedi.sonra baktım bunlar aşılama için fazla para istiyolar ben hemen tamer beye u dönüşü yaptım.çünkü arkadaşımın ablası aşılama olmuştu tamer beyde ilkinde tutmuştu.ondan aşılamaya ona gittim.durum böyle ama artık kafama dank etti.sorun benim eşimde.aşılama peşinde harcadığım parayı ben biriktirip bu çapada ateş kadıoğlu diye ünlü ve işinin ehli bi adam var.şişlide özel yari var.oraya gidicem.ama biraz tuzlu.
bakalım hayırlısı artık

CANIM YAA SEN ZEYTİNBURNUNDA NERDE OTURUYORSUN? O TAMER DENEN HERİFDEN NEFRET EDİYORUM BENİDE ELTİMİ SÖMÜRDÜ HAYATIMIZI KARARTTI BEEE....BENİM ADET GECİKMEM OLMUŞTU ONA GİTTİM BANA BEBEK GÖZÜKMÜYO AMA HAMİLESİN DEDİ SONRA ADET OLDUM TAM 3AY BENİ HER ADET GECİKMESİNDE BÖYLE OYALADI SONRADA DANK DİYE BANA SENİN ÇOCUĞUN OLMAZ DEDİ...BAŞIMDAN AŞAĞIYA KAYNAR SULAR DÖÜLDÜ....HASTANEDEN EVE SOKAKTA DELİ GİBİ AĞLAYARAK GELDİM HAYATIM KARARMIŞTI...ELTİMİDE PARA YÖNÜNDEN SÖMÜRDÜ SONRADA İLGİLENMEDİ...ELTİM ONDAN BİKAÇ AY SONRA KENDİLİĞİNDNE HAMİLE KALDI BENİMDE SORUNUM POLİKİSTİK OVERMİŞ VE BANA YANLIŞ TEDAVİ VE İLAÇ UYGULAMIŞŞŞ...ZEYTİNBURNUNUN ÇOĞU ONDAN ŞİKAYETÇİ AMAN DERİM GÜZEL KARDEŞİM AMAN O HERİFİN TUZAĞINA DÜŞMEEE....BEN SANA KENDİ DOKTORUMU ÖNERİRİM İSTERSEN...BANA ÖZELDEN MESAJ ATARSAN GEREKLİ BİLGİLERİ VERİRİM....

CANIM YAA SEN ZEYTİNBURNUNDA NERDE OTURUYORSUN? O TAMER DENEN HERİFDEN NEFRET EDİYORUM BENİDE ELTİMİ SÖMÜRDÜ HAYATIMIZI KARARTTI BEEE....BENİM ADET GECİKMEM OLMUŞTU ONA GİTTİM BANA BEBEK GÖZÜKMÜYO AMA HAMİLESİN DEDİ SONRA ADET OLDUM TAM 3AY BENİ HER ADET GECİKMESİNDE BÖYLE OYALADI SONRADA DANK DİYE BANA SENİN ÇOCUĞUN OLMAZ DEDİ...BAŞIMDAN AŞAĞIYA KAYNAR SULAR DÖÜLDÜ....HASTANEDEN EVE SOKAKTA DELİ GİBİ AĞLAYARAK GELDİM HAYATIM KARARMIŞTI...ELTİMİDE PARA YÖNÜNDEN SÖMÜRDÜ SONRADA İLGİLENMEDİ...ELTİM ONDAN BİKAÇ AY SONRA KENDİLİĞİNDNE HAMİLE KALDI BENİMDE SORUNUM POLİKİSTİK OVERMİŞ VE BANA YANLIŞ TEDAVİ VE İLAÇ UYGULAMIŞŞŞ...ZEYTİNBURNUNUN ÇOĞU ONDAN ŞİKAYETÇİ AMAN DERİM GÜZEL KARDEŞİM AMAN O HERİFİN TUZAĞINA DÜŞMEEE....BEN SANA KENDİ DOKTORUMU ÖNERİRİM İSTERSEN...BANA ÖZELDEN MESAJ ATARSAN GEREKLİ BİLGİLERİ VERİRİM....

canım merhaba
ben evlenmeden önce z.burnu huzurevinin karşısındaki sokağın sonunda oturuyoduk evlendim k.çekmeceye geldim.annemler orda hala.evet bi daha o adama gitmeyi düşünmüyorum.zaten artık kesinlikle eşimin üstüne yoğunlaşıcaz.sen nerde oturuyosun.

evet canım bende yeni ögrendim hamileyimşükürle rolsun darısı sana inşaallah amin

canım merhaba
ben evlenmeden önce z.burnu huzurevinin karşısındaki sokağın sonunda oturuyoduk evlendim k.çekmeceye geldim.annemler orda hala.evet bi daha o adama gitmeyi düşünmüyorum.zaten artık kesinlikle eşimin üstüne yoğunlaşıcaz.sen nerde oturuyosun.

canım bende zeytinburnunda avrasya hastanesine yakın oturuyorum...yazını okuyunca inan o adama olan nefretim bi daha geri geldi...dilerim kısa zamanda bebeğinize sağlıkla kavuşursun hayatım...fazla yıpratma kendini...

X