Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

ayyy inanmıyorum sekerlik hamilemsin inan çok sevindim canım RABBİM eline almayıda nasip etsin inşallah.

amin kızla rinşaallah canlarım dilerim sizlerede hayırlı br zamanda nasip etsin yaşatsın inşaallah

sara nur böyle haberleri duymak çok güzel tanımasamda allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah

çok Teşekkür Ederim Canim Amin Allahim Herkese Ama Herkese Nasip Etsin Inşaallah

canım benim 1 sene olmadı ilaç lar kullandım ama olmadı şimdiki dr uma bi rker eittim enfeksiyon varmış tedavisini yaptı ve şükürle rolsun allahım da versdi

canım bende zeytinburnunda avrasya hastanesine yakın oturuyorum...yazını okuyunca inan o adama olan nefretim bi daha geri geldi...dilerim kısa zamanda bebeğinize sağlıkla kavuşursun hayatım...fazla yıpratma kendini...

senin çoçuk var galiba
hangi doktora gittin,yazarmısın:1hug:

kızlar gülale ne yaptıkı ameliyat olucaktı yaaa inş iyi geçmiştir allah şifasını versin de bir an evvel bebişini kucağına alsın

sara nur canım
sana bişey sorcam yaa
senin kızın olursa adını sara nur koyucan yaa
sara nur isminde sara kuranda geçmiyor bildiğim kadarıyla..
bende erkek olursa hasan ege koyucam.ama ege ismide geçmiyor
hitap şeklide ege olsun istiyorum.
napalım yaaaa.koymasakmı acaba
ne dersin ?

sara nur canım
sana bişey sorcam yaa
senin kızın olursa adını sara nur koyucan yaa
sara nur isminde sara kuranda geçmiyor bildiğim kadarıyla..
bende erkek olursa hasan ege koyucam.ama ege ismide geçmiyor
hitap şeklide ege olsun istiyorum.
napalım yaaaa.koymasakmı acaba
ne dersin ?:bbo:

canım benim bilmioyrumki kuran da geçiyor mu geçmioyr mu ben sanki hz ibrahim (a.s) eşinin adı diye hatılıyorum canım ya eger zaten kuran ı kerimde geçmioyr sa ve anlamı kötü ise zaten koymam asla asıl içimde olan isim sevval beyda zaten ege ismini koyurolar ama sen kyabilir sin çünkü bak hasan da koyacak mışsın hasan ismi güzel isim

kızlar ben de inş allahım nasip ederse erkek olursa eşim kendi ismini koymak istiyor onu koyarız birde ben rüyamda görmüştüm mustafa ismini onun ikisini beraber murat mustafa koyarız kız olursa da zeynep koyucam peygamber efendimizin kızının ismi ayrıca seviyorum

senin çoçuk var galiba
hangi doktora gittin,yazarmısın:1hug:

canım ben 34 haftalık hamileyim...tamer beye yaklaşık 3-4 ay gittim adet gecikmelerimde bana hamilesin dedi ama sonra adet oldum....ardından bana hormon testi yaptı ve senin çocuğun olmaz dedi bi adet düzenleyici verdi yolladı...sonra rahatsızlığım ilerledi ve tavsiye üzerine serhat beyi buldum....meğerse yumurtalıklarımda kist varmış ve merak etme bebeğin olur dedi...tamer beyin verdiği ilacda benimle çoook alakasızmış sakın kullanma dedi bende zaten kullanmamıştım....5 ay yumurta çatlatma tedavisi gördüm bu arada adetlerim düzene girdi...tedavilerde hamile kalmadım doktorum zaten senin tedaviye ihtiyacın yok kendini biraz toparla kendiliğindne hamile kalırsın dedi 5 ay sonra bi baktım hamileyim...kendisi çok ilgili bir doktordur...
serhat sakız bakırköy carousel karşısı 660 41 42 muayehanesi var....inşallah yardımcı olabilirim sana

canım benim eşimde sperm sayı düşüklüğü var
artık ona kesin olarak yoğunlaşıcam bakalım
genede teşekkürler canım benim

meerhaba arkadaşlar ben aranıza katılalı çok olmadı aşılamadan 1 hafta ya da 2 hafta önce bu siteyi keşfettim ve aşılamam olmadı evet önce çok üzüldüm kendimi topladım 2 aşıamayı yaptıracam fakata olmazsada zorlamayı düşünmüyorum sebebide eğer allah vermiyorsa bir bildilği vardır sebebide alldığımız nefes nasıl sayılı ise bu da öyle vardır vermemesinde de bir hayır vardır asla unutmayalım hakkımızda hayırlı ne ise her zaman o oluyor biz nerde hayır desekda anlatabildimmi vardır bir hayır diyorum inşallah allah kimsenin kucağınl boş bırakmaz.

allah analı babalıl büyütsün yazdıkların çok hoşuma gidiyor kendine dikkat et gecmiş bayramın kutlu olsun allah yardımcın olsun

sara nur canım önce seni tebrik ediyorum allah kucağınada almayı nasip etsin ne güzel ya allah nasip ederse anne olacaksın hayırlısı olsun inş. birde ismin illa kurandan olması gerekmiyor anlamı güzel olması yeterli çünkü illa kuranda geçmiş isim dersen şeytan iblis gibi isimlerde kuranda geçiyor yani anlamı güzel olmalı canım ya senin gönlün çok güzel inancına hayranım banada dua edermisin allah herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…