Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

adasucum bencede sor doktoruna canımm ona göre önlem alır bişi önerir sen ihmal etme bencee biz bu aralar kardeş gibiyiz kocamla son aylar diye yapmıyorum korkuyorum daha doğrusu o yüzden anlayamadımm açılma varmı yokmu:))))utangaç

ayy arzucum senin haftanda olan bi arkadasimin 4 santim acilma olmus .. doktor magnezyum vermis ..sanci gelmesin die..
37 inci haftaya kadar durmasi gerek demis..
ay hadi hayirlisi..

u2rem valla olede ben artık agırlaşmaya başladım sankı kollaarım tutmuyo yahu 36+1 deyız artık kontroller haftada 1 oluyoı bakalım cuma ya cok var daha kızlar nasıl geçcek ya

askitocum bizim doktorda öyle dedi 37 haftaya bir girsek gerisi kolay dedi bu haftayıda atlatsak bişi kalmıycak dedi hayırlısı valla off offf

hafsaacım senle aynı gidiyor haftamız doktor muane günlerimizde aynı demekki her cuma :dance: yoksa aynı andamı dogurucaz kızz :teytey:

arzucum ya bana garip geldi ilişkide acılma oldugunun anlaşılması..sonucta acılan yer rahim agzı degilmi?? ilişkinin rahim agzıyla alakası olmuyor ki, daha açık soylersem rahimden içeri girmiyo ki penis, acılma anlasılsın..kafam karıstı...

bende geçen aynada baktımm ve büyüdüğünü gördüm.açılma değildir genişlemiştir belki.hatta ölçtüm bir işaret parmağım kadar olmuş.düşünün ben normal standarlar üstündeyimm işaret parmağımda sizinkilerden büyük :roflol:

benimkinde büyüme yokk:roflol::roflol::roflol:

kontrol etmek lazımm jeyyar ama benim sanki yukarıya doğru genişlemiş.korktumm yaa evlenmeden önce nasıl korurduk şimdi yol geçen hanı :roflol:

normal kizlar cildirmayin acilma olabilir ama cok olmasin demi ama az daha kalsinlar sicacik yerde analarinda
ben bi uc hafta daha dayanabilirim insallah o zaman gelsin yaws nasil anliyonuz acilmayi falan beeeeeeeeeeeeeee

allah cezanizi vermesin :roflol:
paranoyak yapicaksiiz benide..hergün acilmismi die parmaklicam :roflol::roflol:

yaws nasil edionuz ne parmaklamasi yahu delirdiniz mi de gidin hadin yahu :)
esiniz yapsin isini siz ne merak edionuz be
aaaa zaten bizim herifde deli edecek beni ne bicim yardimci olcaksa bu dalaelaelaelaelae

hahaha kız hangi parmakla baktınız bende bakiiim allah aallah ama ben ilişkiye girince acı hissediyorum daraldı benimki sanırım

yaws neye yardimci olcagi mi var bea beni konusturma surda ay gulmekden karnima agrilar girdi
doguma yardimci olmasi lazimlülülülülülü

kızlar Allah canınızı almasın :)))
bir kaç gün kaçırmaya gelmiyor topicleri
oku oku biymiyor yaw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…