Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

ay sabah sabah iyi güldüm yaa.. alemsiniz kızlar... ben açılmanın ilişkiyle anlaşılacağına ihtimal vermiyorum pek. açılma rahim ağzında oluyor hiden'in dediği gibi... epey ilerde ama adasu o kadar ileri gidiyorsa bilemiyorum valla :roflol: :roflol: :roflol: ben de ctesi günü ağda yaptırdım ve güya kapanışı yaptık ama belli olmaz tabi :))))

BEN AĞDAMI KENDİM HALLETTİM.
VALLA BU HALİMLE NASIL YAPTIM BEN BiLE HAYRET ETTİM.
BENİM MAKSİMUM 18 GÜNÜM VAR.
SEZERYAN OLURSA 10 GÜN CiVARI.
İNŞALLAH RAHAT EDERİM.

BEN AĞDAMI KENDİM HALLETTİM.
VALLA BU HALİMLE NASIL YAPTIM BEN BiLE HAYRET ETTİM.
BENİM MAKSİMUM 18 GÜNÜM VAR.
SEZERYAN OLURSA 10 GÜN CiVARI.
İNŞALLAH RAHAT EDERİM.

bravo valla senace... ben göze alamadım kendim yapmayı... tüm günümü alırdı heralde. ağdacı yarım saatte halletti... 18 güne kadar çıkmaz hepsi. çıksa da az çıkar. zaten azıcık olması da problem değil. doktorlar çok fazla olmadığı sürece önemsemiyor. onlar için önemli olan temizlik...

:roflol::roflol::roflol::roflol:

ay çok güldüm walla bende anlamadım açılma olduğunu yalnızca benim akıntım çok çoğaldı acaba bende açılma olduda ondanmı bu kadar çoğaldı diye düşünüyorum normalden daha çok oluo sanki sizdede ölemi kızlarr ?

benim de akıntım bugünlerde epey fazla... hatta üşüttüm mü acaba diye düşünmeye başladım... ama normal heralde artması.

canım bendede var ama şiddetli değil...
bendede idrar kaçırma başladı...
kahkaha atamıyorum artık kaçırıveriyorum valla:roflol::roflol:

ay kızlar allah iyiliginizi versin emiii:roflol:
bi laf attım ortaya, sizde amma laflar varmış bee:roflol::roflol:
aklıma geldikce yazdıklarınız gulerim ben...rtük falan yok burda iyikiii:icecream:

kız hiden seninde Allah iyiliğini versin nerede olacak açılma herhalde orada olacak bebek rahimden sonra nereden çıkıyor :)))))) aradamı bekliyor :))))))))açılma dedikleri sey o kanımca

ay kızlar allah iyiliğinizi versin çok güldüm....:roflol::roflol::roflol: konu nerelere gelmiş hayırlısıyla bi tamamına erdiyseydik....yerimseniben

kız hiden seninde Allah iyiliğini versin nerede olacak açılma herhalde orada olacak bebek rahimden sonra nereden çıkıyor :)))))) aradamı bekliyor :))))))))açılma dedikleri sey o kanımca

ben az önce okudum yazılanları .. ilk okuduğumda mesajları iki bebiş doğurdum ikisindede anlamadım hatta ikincide 4 cm açılmam olmuş bendaha doğuma değil gribim diye acile gitmiştim doğuma aldılar beni :roflol::roflol:bunlar nasıl anlamış dedim kendi kendime.. sonrada aklıma açılma için elle muayene ettikleri geldi.. öyle olsa elle niye muayene etsinlerki sadece şöyle bakarlar açılma var yada yok derler .. hidennişkonun dediği doğru canım içerden bakılıyo açılmaya ..zaten hemen doğum öncesi epizyotemi yapıyolar
senin bahsettiğin yerin açılıp açılmaması o kadarda önemli değil yani

Arkadaşlar Son Haftalara Geldik Artik Hala Eşlerizle Birlikte Oluyomusunuz
Benim Doktor Hiç Bişey Demedi Ben Mi Sorsam Acaba

Benim doktorum devam dedi. Yasaklamıyorum dedi. Şuan bir sakıncası yok dedi. Bizde dinliyoz doktoru.. :)

benim son haftam gelmedi henüzz
tam hız devamm..
doktoruma kalsa 1 ay önce yasaklamıştıı mannak kadın...lülülülülülü

Benim Doktorda Bişey Demedi Oyüzden Bizdede Devam çünkü Rahatsi Olmuyorum

ZATEN DOĞUMU DA KOLAYLAŞTIRIR BENCE :)):dilcikar:
FANTAZi YAPICAZ DİYE RİSKE ATMAYIN KENDİNİZİ SAKİN SAKİN DEVAM KIZLARsırnaşık şeysırnaşık şey

ZATEN DOĞUMU DA KOLAYLAŞTIRIR BENCE :)):dilcikar:
FANTAZi YAPICAZ DİYE RİSKE ATMAYIN KENDİNİZİ SAKİN SAKİN DEVAM KIZLARsırnaşık şeysırnaşık şey

AYY CANIM ÇOK GÜLDÜM ALLAH İYLİĞİNİ VERSİNNN:roflol::roflol:
HEM BU KOCA GÖBEKLERLEDE NE GÜZEL OLUR FANTAZİİİİ:roflol:kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…