Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

ya yasak etmesin.. şimdi canım istemezse bile yasak olursa ister... malum yasaklar her zaman cazip geliyo tatlicadiarzu

Aynen canım, zaten bişi yaptığımız yoktu da, haftaya yasak artık deyince, böyle ne biliim daha cazip gibi oldu seninde dediğin gibi:1closedeyes:

peki kızlar ya spermlerin içinize akmasına izin veriyormusunuz yada hamilelik boyunca verdinizmi

tubacım ben izin vermedim korunmalı yaşadık yani, o da istemedi zaten, ne biliim içerde bebeğim olduğunu bilince öyle olması çok kötü geldi bana

doktor spermlerin erken doguma yardimci olacagini söyleyince izin verdim ben dün gece :roflol:

doktor spermlerin erken doguma yardimci olacagini söyleyince izin verdim ben dün gece :roflol:

vallaha bende izin veriyorum bebege zarari yok hatta doguma yarari var
neyse artik herife sarilmak lazim yardimci olmasi icin cunku ben artik dayanamiyorum
bel agrisi evdeki cocuk is guc uf yok anam ben dogurcam yetertin garyi beeeeeeeeeeeeeesenağlamasenağlama

hadı bakalım bu gıdısle lıstenın basında olacagınız aman kızlar ne guldum yahu

doktor öyle demiş ama ogluma hamileyken son aya kadar yaptık bizim oglanı 41 haftanın sonunda suni sancıyla dogurtular zamanı gelmiş diye hiç dogmaya niyeti yoktu.çok heveslenme bence erken olur diyenaniknanik

zaten biseyi cok istersen olmazmis D benimki 42 inci haftada gelirse cok sasirmicam.. :roflol:

kızlar bende acılma var sanırım :bbo: nasıl anladın diyceksiniz ya eşimle birlikte oldugumuz sırada farkettim digerlerinden cok farklı ve genişti nasıl anlatıyım anladınız siz işte yarın doktora gidicem söylesemmi ki gerci belki catı muanesi yapar ama ne biliyim söylemek tuhaf geliyor..

söyle tabiki canım...eğer tahminin doğruysa belki erken doğum bile söz konusu olabilir.çünkü bildiğim kadarıyla bu haftalarda olmuyor açılma falan...

canım öyle bişey varsa yani şüpheleniyosan bence doktorunla görüş.
gerçekten açılma varsa belki bişey söyler önlem alır canıma.s

sagolun kızlar yarın gidicem unutmazsam sorarım inş.

ay adasu az kaldı kız eger 38 degelırse sıpalarımız 2 hafta var abooooooooooo

hic bisey olmaz ya hata doktorlar doguma kadar izin veriyo ben iki cocuk dogurdum bisey olmadi ya olsydi yasak olurdu bence eziyet etmeyin buda doganin kanunu kizlar korkmayin eslerinizi de anlayin cok zor onlar icinde bir hafta duramiyorlardi önceden simdi nasil dursunlar valla bizimki simdiden nohusalik dönemimi düsünüyo hehhe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…