Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

dogum yapan annisler esleriyle ne zamana kadar birlikde oldu
doguma gitmeden oldu mu ise yaradi mi ?:eek::eek:

Niye artik buraya kimse yazmiyoirr hep doğuranlarmi yaziyordu...doğuracaklar sizde tik yok galibaa...biz hala faaliyete devam ediyosssss

Bir doğurayım şu kanamam kesilsin. Adamın benden çekeceği var.

öyle düsünülüyo ama olmuyo maglesef benimkiler cok az uyurlardi aha simdi uyancak aha simdi meme istiyecek bide hani ben yikanmadan asla vermedim gögsümü anam burnumuzdan gelirdi adam rahatlasin diy eiste yapardik yoksa hic tadi omuyodu acele isin ne tadi olcak benim kaynana gelcek dogumuma üc ay kalcak yanimizda esim diyo anneme veririm ben uyanirsa devam ederiz diyo bende ohaaaaaaaaa dedim güldük dalga geciyo benle uuyzum :roflol:

son zamanlarda bizde pek bişey olmuyoo... ee tabi yok karnıma dikkat et yok şunu yapma bunu yapma filan deyip adamıda korkuttum...kısmetse doğumdan sonra faaliyetlere başlarız...

nerde nerde adam gittikce bende uzaklasiyor ne opuyor ne yatarken sariliyor bu adama bi sey oldu okuttular mi benim adami yaws nettilersenağlamasenağlamaben kocami istiyorummmm banane yaws :bbo:

Oh valla bizde haftalardır bi faliyet yok ikna edemiyorum bi türlü. tedirgin oluyor ölede bi zevki çıkmıyopr tabi napsın adamlar...................

Oh valla bizde haftalardır bi faliyet yok ikna edemiyorum bi türlü. tedirgin oluyor ölede bi zevki çıkmıyopr tabi napsın adamlar...................

valla şekerım bizimkı 40 gün yapamayacağını düşünip düşünüp yanaşıyo yanıma...benım çağırmama gerek kalmıyo yanııı..sende onu hatırlattsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

hatırlatmaz olumuyum hatırlatıyorum ama o bile işe yaramıyor ne yazıkki valla kendi bilir doğrusu benim için hava hoşşşşş.......................

en son 1 hafta önce yaptik :eek: :eek:

esime cok aciyorum yaa kizlarr :eek: cok zor tutuyor kendini, bende evde rahat seyler ustume giyiyorum esim bana kiziyor :eek:klava: dogur da sonra giy onlari filan diyor :dilcikar:

bide bizim oglan cikmak bilmediii gec dogum olacak + dogumdan sonra dikisli mikisli olcam kanamam olacakkk sırnaşık şey benim herif baya bekliyecek yanii lülülülülülü

valla bızde heyacan bebeğin gelmesını beklıyoruz sıcaklarda artık aklımıza gelmıyo hanı ..eşim oğlusunu merakından bana sarmıyo hıçç

benim adam bana hic yanasmiyor inad etmis ne inadiysa kafayi yedircek bana en son bi bucuk ay onceydi kafamçokkarıştı

yha kizlar dogumdan sonra napcaz simdi .. yandik walla ben nasil beklicem 40 im cikana kadar .. bi de dikisler var..

doktor sizlere ne dedi? ne kadar beklememiz gerekirmis .. 40 imiz cikana kadar iyilesicekmi kaporta ? :roflol:

ayyy bide o var demiiii :)))
bide dikisli olunacaaaaak bide o dikisler kapanacaaak, bide seyimiz daralacaaak oohhhh yandik valla .. :lepi:

ben istemiyorum tek sag selim kizim dogsun iki ay beklerim uc ay beklerim herif de bekler
artik yoruldummmmmmmmmmm

enem perii kiyamam kuuuuuu
sen iice bezmissin ..
insallah bu gece sancin tutarr aminnnn

enem perii kiyamam kuuuuuu
sen iice bezmissin ..
insallah bu gece sancin tutarr aminnnn

bilmiom canim oldum artik kemiklerim sizliyor ayaklarimin
bezmek degil ayagim agrimasin yeter diyorum ama agriyor habire tek ayagim agrimasin bi kac gun daha beklicem ama cok zorrrrrrrrrr
:1no2:senağlama

X