Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

AYY CANIM ÇOK GÜLDÜM ALLAH İYLİĞİNİ VERSİNNN:roflol::roflol:
HEM BU KOCA GÖBEKLERLEDE NE GÜZEL OLUR FANTAZİİİİ:roflol:kafamçokkarıştı

aaa niye olmasınn göbüşler fantaziye engel değilllll...:roflol:
benim var fantezilerimmm:asigim::asigim:

AMAN GÖZÜNÜ SEVEYİM SIK DİŞİNİ ŞenizŞenizŞeniz
SONRA AKLINDAN GEÇENLERİ YAPARSIN, TABİİ BEBİŞ FIRSAT VERİRSE :icecream::icecream:

AYY CANIM DİKKAT ET FANTAZİ YAPICAM DİYE BAŞKA SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞMA MESELA SENİN PRENSES SELAM ANNE BEN GELDİM DER SONRA:roflol::roflol:

AYY CANIM DİKKAT ET FANTAZİ YAPICAM DİYE BAŞKA SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞMA MESELA SENİN PRENSES SELAM ANNE BEN GELDİM DER SONRA:roflol::roflol:

yok canım demez...
çünkü o anda hiç ses çıkarmıyoo bizim cadıı..
tekme bile atmıyooo:roflol::roflol::roflol::roflol:

yok canım demez...
çünkü o anda hiç ses çıkarmıyoo bizim cadıı..
tekme bile atmıyooo:roflol::roflol::roflol::roflol:

Bizim oğlanda maşallah o anı bekliyor sanki. Başlıyor tekmelemeye. Babası bir yandan oğlu bir yandan. Bazen bıdış uyuyunca herif koş uyudu diyorum. Tam işe girişicez uyanıyo velet. Şimdiden başladı annesini paylaşamamaya. Babası sen oradan bir çık ben sana neler yapıcam diyor.klava: herifle rahat rahat fantezi yapamıyoz. :asigim:

biz kestik son faliyet gecen haftaydı kızlar bu sıralarda olucak gibi degil eşim beni kımıldatırmıyor bile inanırmısınız temizlik malzemelerimi saklamış sabah farkettim şuranın tozunu alıyım derken bulamadım
öglende aradı temizlik malzemelerini arıyosun dimi dedi klava:
ne diycegimi şaşırdım iş yaptırmıyor artık bu hafta gecsin diye ee yani ilişkiyede giremeyiz herhalde yanaşmıyor zaten erken gelir diye

iyi iyi siz devam edin bakalim bizde bi sey yok adam iyce bunadi kocadi yani bakalim kiz gelince o zaman daha zor olcak hem oglan hem kiz hangi birini idare edecemse ben alim allah
neyse bizde gece baslariz ise:uhm::dance:

valla kaldı 1 haftam ama biz tam gaz devam ediyoruz eşimle. ben hayatta onsuz oda bensiz duramaz. bi gün geçsin aradan dayanamıyoruz. ama her yaptığımız işten sonra bu sondu diyoruz amaaaaaaaaa dayanabilene aşkolsunnnnsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:dance::dance::dance::dance::dance:​

Oh kızlar maşallah valla bizde anca iki haftada bir oluyo bazen dahada uzun işte yaptırtmıyor evde...................................................

kızlar koçişlerııze yasık bea doğumdan sonra 40 gün bekleyecek adamcıklar en o nedenle şahsen ben bır sorun olmazsa srose gıbı son haftaya kadar devam ederımmm..hem bben kocamsız nederım soraaa:dance::dance:sırnaşık şeysırnaşık şey

benim ilk hamilelik problemli oldu o yüzdem basta yasak kondu kanamam oluyordu.ama kincide hic zorluk cekmedim dogum sezeanla oldu ve biz bir gün öncesine kadar yaptik.hersey normalse korkmayin birsey olmaz:teytey:

kızlar sancılarım olmasına ragmen biz dayanamadık :asigim: son kez diye birlikte olduk kocişimle aslında rahat gecti benim icin dogumuda kolaylaştırır boşverin tam gaz devamm :teytey:

hafsaa senin kocayla benim kocada is yok bosver bizde 40 gun elletmeyiz gor bak nasil delircekler hahahaha
sunlara bak ya hepsi devam ediosenağlama

:roflol::roflol: ay corummlu az gülmedim sabah sabah :)))))
kiz sende kocani bastan cikarsanaa :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…