Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

Soru: Cinsel ilişki bebeğe zarar verir mi?

Cevap: Kesinlikle hayır. İlişki esnasında erkeğin penisi fiziksel olarak bebeğe temas etmez. Çünkü bebek, rahim kasları, amniyon sıvı ve kesesi tarafından oldukça iyi korunmaktadır.

Ayrıca rahim kanalının girişindeki mukus tıkaç (servikal mukus) semenin ve bakterilerin rahim içine geçişini engeller. Ancak, derin ilişki veya zorlama, ağrıya sebep olursa bundan kaçınılmalıdır.

hee kiz ben daha önceden bilseydim ..ohoo hergün yaparduk :roflol::roflol::roflol:

yap bakalim yap benimkine sordum noluyor sana diye hic nolsun cok sancin var diolaelaelaelaelae
korkuyorum hem icinde kizimiz var dio benneyaptımki
e dedim oglanda hic ole demiodun diom
o zaman cok sancin hic sancin yokdu ki dio
aman iyi diom
sende beklersin artik dedim :bbo:
hem dogumdan sonra 40 gun daha beklicen dedim e niye bekliyem ki dio
e lohusalik diom haklisin dio
adam korktu jeyyar

yap bakalim yap benimkine sordum noluyor sana diye hic nolsun cok sancin var diolaelaelaelaelae
korkuyorum hem icinde kizimiz var dio benneyaptımki
e dedim oglanda hic ole demiodun diom
o zaman cok sancin hic sancin yokdu ki dio
aman iyi diom
sende beklersin artik dedim :bbo:
hem dogumdan sonra 40 gun daha beklicen dedim e niye bekliyem ki dio
e lohusalik diom haklisin dio
adam korktu jeyyar

valla dayanamadım bende sordum sen ilkinde böyle değildin
ne oldu 2 haftadır yanıma yaklaşmıyon diye
ee artık 2 hafta kaldı son ay bişey olmasın yapılırmı ki dedi
heralde ne alakası var diyince adam yatmak için beni bekledi dün gece
ama sonrası kötü oldu kasılmam cok oldu sanki ıkınsam cıkıcakmış gibi oluyo bana cok
sanırım artık kanala girmeya calışıyo bizim kız
corumlu seninkide oglandan cekinmedi kzıdan cekiniyo heralde

vallaha canim bilmem artik bende ole dedim mahsuzdan yok dio sancin cok oluyor dogru cok oldu bu aralar gene olcak diye korkuyor
zaten iliskiden sonra bazen olmuyor degil hani agri falan oluyor iste
napalim artik dayansinlar bea

Esimin ve benim psikolojik acidan rahat olmasi icin iliski yasamanin onemli oldugunu dusunuyorum tabi dr. yasaklamadigi muddetce. 34. Haftamdayim hala devam ediyoruz. Tabi eskisi gibi degil. Ama uygun pozisyonla hafta da bir veya iki kez. Sonucta bana psikolojik olarak iyi geliyor. Aldigim kilolara, butun hantalligima rağmen esimin beni arzulamasi beni mutlu ediyor. yerimseniben

fisfisfis ilginçççç.....
benim doktorum 15.06 dan itibaren ki 33. haftam olacak.kesinlikle yasakladı
değişiyo mu ilginç yani

banada en son gittiğimde 15 gün sonra yasak dedi... yani şu anda yasak galibaalülülülülülü

bana hic bişi dedemedi sorun olmadıgı sürecede son haftaya kadar olabilir diye biliyorum ben bizim ilişkimiz hala sürüyor bir sorun yok cok şükür

Kızlar yeterin artık be yaww 8.5 aylık olduk anam kafamçokkarıştı bende bu aylarda sakıncalı diye biliyorum ama tabii siz bilirsiniz doktorunuz bilir herhalde ama ne bilim bana şuan pek uygun gelmiyo açıkçası (bu sadece benim nacizhane fikrim)

kızlar doktordan geliyorum 2 kilo olmuş bebişim doktor bi hafta daha devam sonra sakın yok dedi, size demediler mi ya, hoş biz zaten pek devam edio gibi değildik de neyse yasak olması başka tabi

Kızlar yeterin artık be yaww 8.5 aylık olduk anam kafamçokkarıştı bende bu aylarda sakıncalı diye biliyorum ama tabii siz bilirsiniz doktorunuz bilir herhalde ama ne bilim bana şuan pek uygun gelmiyo açıkçası (bu sadece benim nacizhane fikrim)

canım sen yapma zaten 2 haftan kalmış yeni okudum hadi hayırlısı

kızlar doktordan geliyorum 2 kilo olmuş bebişim doktor bi hafta daha devam sonra sakın yok dedi, size demediler mi ya, hoş biz zaten pek devam edio gibi değildik de neyse yasak olması başka tabi

ya yasak etmesin.. şimdi canım istemezse bile yasak olursa ister... malum yasaklar her zaman cazip geliyo tatlicadiarzu

Valla Banada Doktoru Yasak Falan Demedi Daha Doğrusu Hiç Bişey Demedi.şuan Hiç Bi Problem Yok Tabi Kendimi Rahatsiz Hissedince Olmuyo Bu Eşlerde Yani Anlayişsiz Değiller Yaniii

peki kızlar ya spermlerin içinize akmasına izin veriyormusunuz yada hamilelik boyunca verdinizmi

ben hamilelik boyunca izin verdim sakıncası yok dediler ama bizde yaklaşık 1 aydır tık yok çünkü eşim bişey olur die korkuyor bu aydan sonrada bişey yapmayız heralde ee artık kocaman olduk.....................

benim doktorumda bişey demedimi ona kalsa 7 , aydan sonra yasaktı tatlicadiarzu eşimde çok korkuyor bizdede yok bişey yani anlıcanızz beklesinler bakalımm bir 5 haftam var birde 40 gün beklesin :1closedeyes:

Son düzenleme:
X