Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

yok anacım korkma bişi olmaz yaa şakkıdıaslında bu sıralar bende de var karnıma dokundugumda kızlar cok sert bastıramıyorum bile bir kac saat sonra yumuşuyor neden acaba bu sıralar cok olmaya başladı sizce neden:uhm: sizdede varmı :uhm:

he bide bazen adet sancısına benzer hafif sancılar cekiyorum doktora dedim normal dedi aşırıya kacmadagı sürece doguma hazırlık sancılarıymış

evet onemli temizlik ondan bi bakalim iyce gecsin aman olmazsa da olur az daha beklesin nolcak :)

evet canim bende de var onlar dogum sancilari iste yavas yavas vucut hazirliyor kendini doguma bende de oluyor hele bu sira cok olmaya basladi allah sonumuzu hayir eylesin :teytey:

bendede var canım ilişkiden sonra oluyorsa bebiş kasıldığından oluyormuş.sonra tekrar yumuşuyor zaten.benimde bu aralar adet sancısı gibi sancılarım olmaya başladı.otururken filan.rahatladım sen oyle diyince.

kızlar bu sertlemeşmeler dogum kasılmalarımıymış amannınnnn:1shok::1shok:

ya ya evet ole iste ama ben oglumda bu zamanda hic ole sanci falan cekmedim
ama degisik oluyormus her gebelik annem ole der gene diyor :)
evet kasilma olabiliyor bizi hazirliyor doguma iste ama benimkiler cok SIKLASti vallaha cok kotu az once bile adet sancisi gibi sanci oldu oldum batiyor hemde ne kotu simdi gecti cok sukur

az önce bendede vardı canım yaa adet sancısı gene başladık dedim birde bir kac saat önce karnım cok sertti korktum kızlar şimdi diyosunuz dogum kasılmaları anam erken gelmeye kalkmasın kuzum bu sıralar cok sertleşiyor karnım dokunulucak gibi degil

kızlar doktorunaza danışın.yada bir ebeye filan.kasılmalarınız batma şeklindeyse erken doğum sancısıymış.dedim ya çok pipirkli ve evhamlıyımdır.her sorunumda ya doktorumda yada ebenin yanında alıyorum soluğumu..herkonuda bilgi edindim :))

sen gel de bana sor cok kotu
aman iyi dusun de iyi olsun bebek gununde gelir hepimizin insallah a.s.
gercekten ben yururken falan kasilmalar karnim sole bi cekiliyor sertlesiyor hic sorma
bi yere zor gidiyorum benneyaptımki
ama napalim bazen acok agrili sancili oluyor iki dk dinleniyorum sonra gene basliyor benim cok olmaya basladi ya neyse ben az tv izlicem sonra gorusuruz insallah kizlar optum

yaa kızlar benim karnım yine taş gibi olmuşşşşşş:1shok::1shok:kafamçokkarıştı

cadının dediği gibi iyi düşün iyi olsun canımm.belki bebeğin popsunu dayamıştır :)

cadının dediği gibi iyi düşün iyi olsun canımm.belki bebeğin popsunu dayamıştır :)

yok anacım tek yerde sertlik olmuyor kuzumu hissediyorum ben neresi nerde onu biliyorum bu karnımı tamamen kaplıyan bir sertlik taş gibi :1shok:

en iyisi ılık bir duş alıyım

yok anacım tek yerde sertlik olmuyor kuzumu hissediyorum ben neresi nerde onu biliyorum bu karnımı tamamen kaplıyan bir sertlik taş gibi :1shok:

en iyisi canımm.hissediyosan bebişini bişey yoktur.yemek yediysen ondanda olabilir.wc ye filan çıkmadıysan.benim genelde oyuzdende oluyor.bozma morelini.

dun iş çıkısı biraz yuruyum dedim...daha 2dk yurumeden karnıma agrı girdi...biraz daha yurudum...dayanılacak gibi değildi...eşimi bekledim...geldi aldı beni...vucut yurumeyimi unuttu, yoksa akşama kadar sandalye tepesinde kasılıp duruyormu anlamadım...eve gidip uzanınca gecti çok şükür...

canım aynısı bendede oluyor 1 haftadır ben okudum bu haftalarda çatı kemikleri falan ayrılır doğuma hazırlanmıak için diye birseyler yazıyordu korkma canım Allah korusun hepimizia.s.

canım aynısı bendede oluyor 1 haftadır ben okudum bu haftalarda çatı kemikleri falan ayrılır doğuma hazırlanmıak için diye birseyler yazıyordu korkma canım Allah korusun hepimizia.s.

evet bunların normal olduğunu ben de okumuştum. vücut kendini doğuma hazırlıyormuş. ama çok fazla olduğunda doktora haber vermekte de fayda varmış.

sagol canım yaa inş. bir sorun cıkmaz erken gelmesin bebişim yaa biraz daha sabretsin 38. haftada gelebilir :roflol::roflol:

benimde ağrılarım oluyo ara ara bide sertleşiyo karnım biraz uzanınca geçiyo zamanında gelmesi için dua ediyom hayırlısıyla inş :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…