Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

haftada 1 ya da 2 mi :))) aman benim eşim duymasın :roflol: :roflol:

Yani Kizlar Hiç Bi Problem Yoksa Bencede Haftada 1 Veya Iki Gayet Normal Diye Düşünüyorummm

kız delü biz 3-4 gün sık değilde ne biz bebiş için uğraşırken bu kadar yapmıyorduk:roflol:
:roflol::roflol:zinedila helal sana maşallah kız bizim 1,5 ay falan olmuştur herhalde
çalış eve gel yemek bulaşık çamaşır temizlik derken hal kalmıyor bende şekerler:sm_confused:

haftada 3, 4 gün nerdeeee anacım ya bizim ki korkuyor yada bende istek olmuyor haftada 1 oluyor oda anca :dance:

Valla bizimde haftada bir oluyoo.. Bazen iki dayanamıyo benim herif .. Zaten hemen hamile kaldım..oda haklı.. Doyamadan aldılar karıyı elimden diyor...

:roflol::roflol::roflol::roflol:

allahim koptumm :))))
yha bizde iste haftada bi felan oluyo ..
oglum geceleri aKtif oluyo yha zor oluyo :))) arada uyudugu zaman firsat bu firsat :dance:

düşük tehlikem ve bebeğin eşi önde olduğu için bize hemen yasakladı dr um kızlar şimdide adam başka bir şehirde ben Ankara'da anlayacağınız tık yok nerde birbirimizi bulursak artık :).....

bizimde haftada 1,2 belli olmuyor bizimki daha çok evdeki küçük adamdan dolayı zor oluyor:)

o sizin isiniz de iyi ha haftada bir iki veya uc helal olsun sizlere benimki ayda bi yada iki orda zor oluyor agri falan oluyor :))

evet kizlar dogum kolaylastirmak icin ise yariyor iliski iyi dusunun :)

Kızlar yine hepiniz iyisiniz bana göre yaw bizde icraat sıfır ne ayıı he haftasıı doğuma kadar da olmucak zaten. Ne diyim maşallah hepinize tütütü....
Ama ilişkiye girmemenin daralmaya yolaçtığı doğru olabilir çünkü beni bi kez alttan muayene ettiler resmen çığlık kopardım çok canım yandı demekki daralmış :)))))

sırnaşık şey ay inşallah kolay doğumlarımız olur.istiyoruz ama bizde ağrım olunca korkuyorum ben jeyyar eşimde istemiyor oyuzden bizimde yine haftada 1 oluyor ama :1closedeyes:

inşallah canım :teytey:ağrın oluyorsa zaten zorlama kendini zaten şunun şurasında ne kaldı ki 3 ay daha sabrediversinler haftada 1 nelerine yetmio:roflol::roflol::roflol:demi ama

napayım kız adamlar dururmuu yazık onlarada:1rolleyes::roflol: haftada 1 e 2 ye razı oluo napsın yazık canım kocama:asigim: daha çocuk doğmadan sen çocuk olunca beni unutursun diyoo ona daha çok ilgi gösterirsin dio kıyamıyorum:1rolleyes: hiç onuda ihmal etmemk gerekirr 2 sinin birden gönlünü yapcaz artık napalımm:roflol::sm_cool:

semra kıss al benden de o kadar... haftada 3-4'ü ilk aylarda anca görmüştür zavallım :roflol: şimdi de ayda en fazla 2-3... bizde mi var acaba bi terslik :roflol: bi tek bebek yapmaya karar verince 2 günde bir yapıyorduk o da sadece yumurtlama döneminde... bazen o günlere tekrar dönsek olmaz mı diyor garibim...

neyse bebekleriniz dogunca artik toparlanirsiniz ve bebeginize ilgi gosterceksiniz ama sakin ama sakin eslerinizi mahrum etmeyin onlari kenara atmayin cunku cok kotu olur allah korusun

kızlar biz birlikte olurken acayip ağrım oluyor benim.bazen zor dayanıyorum,bazen yarısında bırakıyorum.birazda kasıyorum ondanmı oluyor artık bilmiyorum.önceden düzenli devam ediyordu ilişkimiz.şimdibelki haftada 1,belki 2 haftada 1.eşim bile yanaşmıyor yanıma.hiç istemiyor gibi.soruyorum çok ağrın oluyo bişey olacak diye çok korkuyorum diyo.dünde aşkım ben napcam doğumdan sonra 40 gün nasıl dayancam,şimdi bile dayanamıyorum dedi.nasıl olacak nasıl düzene giracaz bilemiyorum.aranızda benim gibi ilişkisi ağrılı olan varmı?artık yapmamak mı gerekiyor bilgisi olan varmı?

canım bizim hala gayet güzel gidiyor hic bir sorun yaşamıyoruz belki diyosun ya cok kasıyorum diye kastıgından olabilir ben rahat bırakıyorum kendimi kasınca canım acır biliyorum

evet canim rahat birak kendini.. bende bir sorun yasamiyorum hala ..

bendede bir sorun yokk... :asigim: aynı devamm ama doktorumuz 15 gün sonra yasakk dedi...:dilcikar:

yok kiz haftada 1 felan deil.. cekiniyorum ben ..bebek cok aktif..cok kimildiyo.. bütün büyüsü kaciyo ortamin :roflol: iki haftada bi anca bu ara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…