Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

biz hamile kaldığımdan beri hiç beraber olmadık..eşim istemiyo bebeğe bi şey olur diye korkuyo...aslında konuştuk biz bebeğe bişey olmaz diye ama..bebek benim uçkurumdan daha önemli diyo...belki diğer insanların bebeklerine bi şey olmadı ama ya bizizm kine olursa diye korkuyomuş...biz bu bebeği çok geç elde ettik...birazdan ondan sanırım..

Kızlar bizde durum bayağı farklı 6.ay dolmak üzere biz sadece 4.ayda bir kez birlikte olduk onun sonucunda da çok pişman olduk :KK43:( Herkezin düşüncesine yada davranış şekline tabiki saygılıyım fakat ben kendimce pek hoş bulmuyorum bu durumu zaten eşimde korktuğu için hiç sık boğaz etmiyo beni sağolsun artık doğuma kadar böyleee

bende 5ay 1 haftalık hamileyim ilk aylar bulantıdan yanıma bile yaklaştırmadım bulantılar geçince de yaamadım eşimde hiç istemedi yapamam diyo kızımızın gözü önünde sanki garip bi duygu ama şimdi hareketlerini hissediyorum artık hiç olmaz ..

anlaşılan çogumuzun eşi korkuyor...bizlerde de istek yok...ne yapalım artık...lohusalık bitene kadar bu şekilde devam ederizsırnaşık şey:dance:

Ya Problem Yoksa Korkmayin Ilişkiye Girmekten.ben Istediğim Her An Ilişkiye Girebiliyorum.ama Eskiye Oranla Daha Az Bazen Haftada 1 Yada 2 Normal Olnda Bu Bence.ama Kendinizi Rahatsiz Hissediyosaniz Zaten Eşiniz Anlayişla Karşilar.benim Diyceğim.okadar Kendinizi Soyutlamayin.hiç Insan Ilişkiye Girmeden Aylarca Bekleye Bilir Mi.ama Tabi Istisnalar Hariç.erkekleride Düşünmek Lazim Yaniiiii

21 haftanın içerisindeyim ilk 2 ay mide bulantısı vardı o yüzden yok denicek kadar azdı ama şimdi hiç bi sorunum yok oyüzden şu an bi kısıtlamam yok. canımızın istediği her an.

eskisindende fazla oluyo nedense bu hamilelik boyle bi etki yaptıı

Son 2 ayda da yapmayıverin, bir kere pozisyon zor olur.Ben yalnış buluyorum.Üstelik karnın kocamanken eşin seni ne kadar seksi bulabilirki, kendini kötü hisseder gibi geliyor bana. Bu benim fikrimmmmmmm :dilcikar:

biz hamile kaldığımdan beri hiç beraber olmadık..eşim istemiyo bebeğe bi şey olur diye korkuyo...aslında konuştuk biz bebeğe bişey olmaz diye ama..bebek benim uçkurumdan daha önemli diyo...belki diğer insanların bebeklerine bi şey olmadı ama ya bizizm kine olursa diye korkuyomuş...biz bu bebeği çok geç elde ettik...birazdan ondan sanırım..

bizim durum da sizinkinden farksız.. hem eşim hem bende var .. psikolojik bişey ama napalım geçici bir dönem sonuçta ..

:eek::eek:biz daha hiçilişkiye girmedik..6 ay dolmak üzere...ilk zamanlar düşük tehlikem vardı,,o gün bu gündür korkudan bişi yapmıyoruz...eşimi farklı şekilde mutlu etmeye çalışıyorum,ilişkisiz yaniii:eek::1ninca:

bizde her istediğinde giriyoruz fakat bende biraz isteksizlik oldu bebeğime bişi olucak korkusu var maşallah pek sağlıklı şimdiye kadar bişi olmadı ama genede bir korku oluyor girene kadar:)

Bizim daha çok yeni olmasına rağmen,bizde hiç olmayacak sanırım.
Çünkü geç geldi bebişimiz riske atamayız.Eşim beni banyo yaptırırken bile göbeğimi ovalatmıyo..O kadar yani..

Kaldı ki bende ne zamandır yaradan dolayı tık yok zaten.Ohh diyorum şimdi :)
Keşke ohh demeyip bende isteseydim ah ahh :pp

hanımlar bu konuyu okuyunca pek şaşırdım , konuyu açan arkadaşa teşekkürler. ben bebğim 2 aylıkken bu konuyu doktoruma danıştım bana 20. haftaya kadar yasak dedi. üstelik düşük riskim yok hiçbir riskim yok !! bi de ilk hamilelik olunca doktor ne derse yapıyorsun. o dönem Ankara ' daydım DOKTORUM BAYANDI .. bebek 5 aylık olduktan sonra da karnım kocaman oldu benim.. Erken dönemde ağırlaştım bir tuhaf oldum .. Haliyle insan eşini başka özlüyor, ilişkiye girmeyi denedik ama canım çok yandı tahammül edemedim o acıya. İstekli oluyorsun ama yapamıyorsun :KK43:( Yani kocaman karınla da hangi pozisyonlarla yapacağını şaşırıyor insan :) Ben burda doktoruma suç buluyorum , benim sıkıntım yok düşük riskim yok tamamen doktor kurbanı oldum :KK43: 3. aydan sonra doğal olarak yapabilirmişim . Derken doğumuma 1 hafta kaldı , yakında bu stresten kurtulucam. Veee 2. bebeğimde riskim olmadığı sürece karnım kocaman şişene kadar yapıcam :)) Ama eşimle beraber şunu anladık ki eş olmak karı-koca olmak cinselliğe dayanmıyormuş !!!! sohbet etmek , derleşmek ve arkadaş gibi olabilmekte çook güzel eşler arasında... En azından ben bunu gördüm ..

bizde son aya kadar beraber olduk yani 7.aya kadar çünkü 8aylık doğurdum :)...idrar yolları enfeksiyonundan dolayı

iyi etmisin canimyerimseniben dogru vallaha
ben de hic bi tik yok kocama diom kasintim falan var kasinti cok sukur gecti ama ona gecer diye korktum sonra od a kasinmasin ben gibi:eek:
ben cinsellik ne unutmaya basliyorum sanirim korkuyorum insallah sonra hersey duzene girer ben oglumda hic bi sorun yasamadim sonuna kadar birlikde olduk esimle:eek:
ama bunda ayda bir kez o da olursa :uhm:
neyse insallah duzelir adam da amma sabir varmis be şutarafagitti

iyi etmisin canimyerimseniben dogru vallaha
ben de hic bi tik yok kocama diom kasintim falan var kasinti cok sukur gecti ama ona gecer diye korktum sonra od a kasinmasin ben gibi:eek:
ben cinsellik ne unutmaya basliyorum sanirim korkuyorum insallah sonra hersey duzene girer ben oglumda hic bi sorun yasamadim sonuna kadar birlikde olduk esimle:eek:
ama bunda ayda bir kez o da olursa :uhm:
neyse insallah duzelir adam da amma sabir varmis be şutarafagitti

bendede oluyordu cadıcım kaşıntı ama geçti.ilişkiye girmeden önce temizlik çok önemli.Allah korusun enfeksiyon filan olur.illaki temizdir ama ben biraz piipirikliyimm:1ninca:

X