kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

hadi bee tühh neyse keşke tüm eşyayı toplayaydın..

Alti ay zor gecmis bir ömür nasil geçer bu insanlarla?

biz hiç araştırmadan nişanlandık nişandan sonra duydum düğünden sonra duydum
Keske demenin anlami yok ama sizin nezdinizde diger evlilik yolunda ilerleyen arkadaslari uyaralim. Lutfen aileyi sorup sorusturmadan ciddi adimlar atmayalim cunku diger turlusu kumar oynamaktan farksiz oluyor.

anlasaark mı evlendin canım yoksa görücü usulü mü ?

anasi kadar tas dussun kafasina boyle erkeklerin ne diyim ben hatta oluncede yan yana koysunlarki oluleride ayrilmasin analarinda. Hastalikli psikopat herfiler ne olacak.

kaynanan dediğim dedik çaldığım düdük diyo o zaman... fRkında da değil caldığı düdük de oğlu... esin de ne anacıymıs... madem annem Annem dicek ne diye evlendi

hepsini aldıralar düğün 1 ay sonra canım sadece alyans ve bir tek kolye var kolyede evde kaldı dün zaten ailesi kalktı gitti helalleştiler evden can havliyle çıkşımla bi eşofman birde tişörtle çıktım kimlik ehliyet herşey orda kaldı anahtar falan altınları da sana ev alacaz diye aldılar zaten bilezik dışındaki bütün takıları ben balayındayken bozdurmuşlar sesimi çıkarmadım altınları alıncada kendi üzerlerine aldılar evi cebimde 200 lira babamın verdiği para vardı onu da tapu parası diye aldılar. zaten eşim olacak adam ablamla konuşmuş anası dolduruyo diyomuş kaynanam dün sen öğretiyosun eğer annem en ufak karıştı akıl verdiyse Allah benim yüzümü hiç güldürmesin. aksine eşimin tavırlarından rahatsız olduğunu bi kez dahi kızım şöyle böyle de ona gelmiyorum demedi

kaynanan dediğim dedik çaldığım düdük diyo o zaman... fRkında da değil caldığı düdük de oğlu... esin de ne anacıymıs... madem annem Annem dicek ne diye evlendi
bi kez öyle dedim madem annem oğlumda oğlum diyo dedim inanın kızlar 2 gün ayrı yattık

biz hiç araştırmadan nişanlandık nişandan sonra duydum düğünden sonra duydum
ziynetlerini aldıkları içinde dava açıp bedeli kadar para talep edebilirsin. su anda bir arkadaşım böyle bir dava içinde kocası ve kocasının ailesi ile. boşanma da var. ziynet eşyalarını alıp anası borçlarını kapatmış. hemde izinsiz. kandırarak almışlar.
yahu sana kimse akıl vermedi mi bunlarla olmaz diye...hey allahımm..

anasi kadar tas dussun kafasina boyle erkeklerin ne diyim ben hatta oluncede yan yana koysunlarki oluleride ayrilmasin analarinda. Hastalikli psikopat herfiler ne olacak.
bugün kırıy döküyo herkezi yarın hiç bişey yokmuş gibi güne başlıyo hepside kızlar yeminle yürüyüşe gidecez annemide ara gelsin markete gideriz dönüşte bi uğrayak mübarek ananı emecen mi ne bu böyle bizimki de ana hele kız ilk evlilik anneye daha çok düşkün olur ama nerdeeeee. kaynanamın iki lafından biri ben öyle çok gidip gelmeyi sevmem laboliliği sevmem şöyle böyle ama kendide kendi anasıyla kardeşleriyle dipdibe benim herifi de özel şöför olarak kullanıyorlar. ohh bigün olsun gel geçerken senide annenlere bırkıym demedi

anlamadığım şey düğün 1 ay sonra diyorsun ? ne demek daha düğününüz olmadı mı ?

vallahi kandım hep ben hep iyi olalım altınla bilezikle bişey olmaz nasılsa bana alınıyo ev falan sandım ama adamlar benim takılarla hava atıyorlar. ben bunlarla olmayacağını anlamıştım ama iş işten geçmişti resmi nikah kıyılmış düğüne 18 gün kalmıştı

düğünden 3 ay snra ben kendi evime gewçtim ev inşaattı bizim düğün 1 ay snra tapu alındı snra da eve oturduk
hee anladım. eh geçmiş olsun..
kimi aileler para gelsin diye oğullarını evlendirir bunu da diyim. seninkiler de oğullarına ev almak için seni seçmişler demek ki..birde o evi oğullarının üzerine yaparlar mı akıllıcıgım. yarın öbürgün ayrılırsanız o ev sana kalabilir düşüncesi ile ki senin ziynetinle alınmış hak sahibi sayılırsın. bu yüzden kadın kendi üzerine almış evi.
tüm bunları baro avukatına anlat calışmadıgın için muhtardan aldığın fakirlik belgesi ile mahkeme de ücretsiz avukat tutma hakkın var. evi anlat, ziyneti anlat, adamın boğazını sıktığını anlat iki de şahit bul. arkadaşların desin ki görmedik ama arkadaşımız hep mutsuzdu bize anlatırdı. arkadaşın yoksa anan baban da şahitlik eder mahkeme kabul ediyor.

bi kez öyle dedim madem annem oğlumda oğlum diyo dedim inanın kızlar 2 gün ayrı yattık

ohaa ya artık !!! neymiş senın bu kocanın anasıyla derdi... tamam herkes annesinin evladı ama bu kadarı da fazla... sen ananla görüşcen bende sen gibi olcam ama benim anam babam olmucak yok yaa var mı böyle birsey... her yere anneyle gitmek de neymiş cok sinir oldum esınle kaynanana allah yardımcın olsun... baba evine geldin pekı simdi ne yapacaksın bu adamla barıssan geçimin biraz zor bosan da diyemem fikrin nedir ?

annemin mahalle hep şahit kaç kere annemin evine paldır kültür geldi çeyize binadan komşular gitti ortamı gördüler teyzelerim halalarım anneannem kimseye tölerans yoktu herkez farkındaydı zaten arkadaşlarımlada konuşmama kızıyodu hattımı değiştirdi sadece bi tane arkadaşımla konuşuyordum onunlada çok nadir geri kalan onun kuzenleri akrabaları falan işte canım benim ama şu baroyu dediğin gibi peşinde koşuyum

bebeğim adamların egoları tavan hiç alttan almıyolar inkar ediyolar benim babama dikelniyorlar böyle insanlarla halen devam edilir mi insan bi özür diler karıcım hatalıyım bi daha deniyelim falan yok nerde geleceksen gel diyolar benim anama düşman olacak ben onunla aynı yastığa baş koyacam anamın hatası olsa amenna ama ben daha dün tanıdığım adam için ailemden geçmem dinde vicdan da yeri yok gerçi bunlarda ne arar vicdan beni yalancı ediyorlar ama ben akışına bıraktım biraz bekleyecem nolacak gidişatları ama o eve dönmeyecem iyice bi doysun anasına doya doya hasret gidersinler yazık aylardır hasretler

Biz aynı dertten muzdaribiz hakimeciğimle :) ben bi şekilde az da olsa adam ettim bi şekilde bu arkadaşım da etti.. daha çocuk yok bi şey yok saygısızlık şiddet diz boyu.. aman kızım kaç kurtar kendini.. adam gibi birini bulana kadar da bidaha evlenme.. böyleleri seni anlamaz dinlemez adam yerine koymaz fikrini önemsemez sormaya bile gerek duymaz.. yalnızken iyi olsanız bile aileden başka birini yanında bulunca arkalanırlar terbiyesizliklerine devam ederler.. 20 yaşında gencecik kızsın hastalık sahibi olursun Allah korusun.. eşin sana kıymet vermiyosa el kaldırıyosa yarın büyük ihtimal başka kadın dalgaları falan da olabilir.. böyle bi adama sabretmek ister msn?? Ailen destekse geri dönme yol ver gitsin.. ki babaevinde bu kadın nasıl bu tarz konuşur senle.. ayy gırtlaklayasım geldi pisliği

Canim eşin sizofren sanırım bence psikolga götürmeye ikna et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…