kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

zaten bütün mahallede şahit abla komşu kadının teki diyo ki kızını evlendi evleneli 2 kez gördm daha diyo çeiyizime komşularda geldi hepsi acıdılar bana bi tane yeni bişey yok çeyizde diye aile aile aile varı yoğu onlar tabiki herkezin ailesi atılmaz da bu kadar olmaz ki

haklısın ablacım çok yıprandım çok

Deymez canım benim .. Bak seni çok üzer bu adam .. Yol yakınken çocuk yokken ayrıl ..
Hazır baba evindesin dönme ..
Çalış kendini geliştir emin ol daha neler çıkar karşına şükedersin bu herifi hayatından defettiğine ..

bende öyle dedim doya doya kahvaltı yapın dedim. kaç kez dedim bizde bir aileyiz gözünün önüne bak eğer kalp kırılır işler karışırsa istersen dünyaları ser ayağımın altına iş işten geçer dedim ama anlamadı

ah canım boşayacam da naletler öyle pislik arsız yalancılar ki diym ki yarın mahkemeye gitsek valla hakimide kandırır bunlar bide bana üstüne nafaka ödettirirler. bıktım usandım ben bişey söylüyorum cümlem bitmeden on tane konuya giriyor ne dediğimi naptığımı da unutturuyor karaktersiz

haklısın abla zaten düşünelerimiz konuşma tarzlarımız birbirine o kadar ters ki

ben hiç bi insanın kendini bu denli saklayabileceğine inanmıyorum.
bende halen buna inanamıyorum ki sadece bir kez kaynanam aradı yine bizdeydik hastalandım oğlum koş beni bi hastaneye götür diye ben korktum yanında gittim kadına bişey oldu diye evin önüne bi gittik dimdik ayakta sonra hastaneye yola çıktık yarı yolda demesin mi şurda dur market alışverişi yapacaz diye Allahım beynimden kaynar sular döküldü. oğlu bize geliyo diye kadının yaptığı terbiyesizlik. ama inan hiç tepki vermedi sadece düğüne bi hafta kala kuaför tartışması oldu işte

haklısın abla bebeğim olsa onu da yanlış yetiştirir aileme göndermez

ailen ne tepki veriyor bu duruma?
bu adamlar nasıl bu kadar sahipsiz bulup işkence ediyor bu kızlara aklım almıyor.

sen ne yapacaksın : KAÇACAKSIN BUNLARDAN BOŞANNNN.

Korkma bi halt yiyemezler. Koskoca hakimi kandırmak bu salaklara mi kalmış peh O hakimler ne y.vs.lar görüyorlar bilsen anlar onlar kimin ne oldugunu

bunlarda gurur haysiyet ar edep en ufak bişey yok ahlaksızca kadınlı erkekli muhabbetler herkezde bel altı laflar tiksindim
Ayy ayni benim eşimin iğrenç ailesi pislikler

Korkma bi halt yiyemezler. Koskoca hakimi kandırmak bu salaklara mi kalmış peh O hakimler ne y.vs.lar görüyorlar bilsen anlar onlar kimin ne oldugunu

Ayy ayni benim eşimin iğrenç ailesi pislikler
Allahım biliyo bel o kadar iyi niyetli oldukça kullanıldım diğerlerini geçtim de eşimde nankör çıktı bu kadarını yapacağını hiç tahmin etmezdim hiç

ailen ne tepki veriyor bu duruma?
bu adamlar nasıl bu kadar sahipsiz bulup işkence ediyor bu kızlara aklım almıyor.
ailem hiç bi zaman kızım seni niye göndermiyolar kocan neden böyle yapıyo diye getirmedi sırf huzurunu bozulmasın düzelir diye annem hep kaynanla kayınbabanla iyi ol diye nasihatlar verdi ama benim kaynana oğlum da oğlumda sanki emzirecek koca oğlanı bu ne oğlan aşkı vallahi kızlar bi oğlum olsun nasıl mutlu oluyrsa öyle olsunlar gönülleri çekince gelsinler gitsinler ben hayatta böyle bişey ne gördüm ne de düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…