kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

edam43

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
110
23
34
kızlar 6 aylık evliyim babamın evine ikinci gelişim evlendiğimiz günden beri annemlere gelmem hep sıkıntı oluyo zaten ayda bir onbeş günde bir gidiyorum o gitmelerimde de yüzünü asar git tamam diye burnumdan getittirir en son yine gidiyim mevzusu olunca esti gürledi tartışma çıktı bi kaç kere boğazıma sarıldı hırpaladı şimdi de diyo ki ben öyle bişey yapmadım baana diyo ki benim ailem şurda oturuyo kaç kere çağırdın diyo halbuki bütün mahalle biliyo günde iki defa en az gelir kayınvalidem oğluna işte beni kahvaltıya çağırmıyo şöyle böyle demiş ben 7de güne başlıyorum o ise 11 de falan kalkıyor yani gün içinde zaten görüyorum bu oğluna yansıtılır mı benden soğutmaya çalışılır mı daha snra ablamla iki gün spora yazıldım o da burnumdan geldi vay benim annemle neden gidilmiyor diye hep işte anasının lafları.evlerimizin arasında 3 bina var vay bize uzak burası alt katımız boşalıyor orayı alalım şöyle böyle planlar yapıyolar ama hiç kızım senin fikrin ne demiyolar suratım düşünce hemen eşime işte biz gidince surat ediyo burnumuzdan geitiryo demişler.o tartışmada da onu da kattı para benim ev benim sen karışamazsın falan dedi.görümcem benim üstüme yürüdü ben bunu eşime yansıtınca toplumda annemlere işte bizi rezil etti millete benim kızımı kötü gösterdi diyo. 2 gün bi gitmeyelim kapılara dayanıyo vay bizi adam yerine koymuyonuz şöyle böyle daha kızlar bir kez evimin alış verişine kaynanamsız gittik lafları öldürdü eşimde işte annem hasta şöyle böyle diye geçiştiriyo amayemin ederim yarına çıkmak nasip olmasın ki hasta flan değil hastaneye gidiyoruz hiç biişey çıkmıyo hep nazz numara kuranı kerim çarpsın ki yine hep ilgilendim hastanelere taşıdım doktorlar bişey yok diyince de ısrarlar araştırttım. dünde beni boğazlıyınca kardeşime koştum buraya geldim diye rezil rüsva etmişitim evden çıkmamalaymıştım. oğulları hayatta darp etmezmiş eşim ailemin sülalemin gelmesini istemez tam tersi beni gösteriyolar moralim çok bozuk bütün herşeyi ben yapmışım gibi gösteriyorlar eşim arıyo yürü karakola gidecez darp raporu alacaz diyo neren patlamış diye ben napacam kızlar sinirden tam düzgün yazmadıysam kusura bakmayın kızlar

yol yakınken uzaklaşın bence.
annesi ayrı kocanız ayrı dert bir ömür çekilecek çile değil

adam tamamen anasının kafasına göre onun dediğine göre yaşıyor.
değişir inş.ama pek mumkun görünmüyor.

Sabrederim diyorsan sabret ama sabredemem ben daha da kötü olurum psikolojim bozulur diyorsan boşan gitsin sana koca mı yok.Daha iyisini bulursun merak etme.
Sen facebook u hack lenmiş 18 yaşında çocuk değil misin? Gelmiş burada evli barklı insanlara laf yetiştiriyorsun. Git dersine çalış...

Allah sabır versin size nasıl dayanıyorsunuz bu durumlara böyle.Adam boğazına sarılmış bi de ben bişey yapmadım diye ortalığa saçmış deli midir nedir?Ailenize neden göndermiyor orasını hiç anlamadım.Sen evlatlık verilmedin ki senin de ailen var yani.Bence ya dişinizi gösterin boşanmakla tehdit edin konuşun ne bileyim işe yaramaz derseniz de çok zor bir karar ama boşanın gitsin annesiyle otursun kendisi gitsin annesiyle spora.

Allah sabır değil akıl fikir versin.Konuya her ne kadar inanmamış olsam da buna benzer örnek çok.Evlilik değil evcilik mübarek.Bana ne de bana ne.Sadece inatlaşma üzerine kurulu beraber yaşam gibi.Ya da imzayı atınca köle muamelesi.
Çocuk çocuk haller tripler.
Evlilik öncesi evlenebilir sertifikası uygulaması gerekiyor bu ülkeye.net

Kaç yaşındasın sen canım ??
Ailen biliyor mu bu durumları ??

Nedenhayatı kendine zindan ediyorsunki bu aileden bi cacık olmaz sonra psikolojin bozulur ömür boyu izini tasirsin. Bosan kurtul Ohh bee diyeceksin

ailesi gelmıs ılıskınızın ortasına oturms. bu nasıl evlılık. daha 6 ay .. ben 8 aylık evlıyım hala cıcım ayı yasıyoruz. Kendnıze deger verın bıraz. son bırkez ack bıseklde kendınzıı ıfade edın esınıze ve aılesıne. sonrada bı karara varın ama yol yakınken dönün .. Görunen koy kılavuz ıstemez.. bastan bellı etmıs cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…