kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

ailem bana bıraktı kararı

evde değilim ki bitanem artık

bebeğim evimiz ayrı ama müdahale aynı devam ediyo. neymiş 3 bina varmış aramızda olmazmış aynı binada olacakmışım zaten böyle onlara göre uzakken bile kaynanam günde 3 kere geliyo vallahi

kaynanam istediği kadar uğraşsada eşim durdurmayı bilse arada durmayı bilse bişey olmayacaktıydı da işte

Canm eşinin karşısında pasif durma yoksa seni daha çok ezer her zaman mantıklı açıklamaların olsun ve herşeyi en ince detayına kadar anlat
anlatsamda dinlemiyor ailemi karıştırma diye bağırıyor yada eline telefonu alıyor onlar bidaha bu eve girmeyecek diye bağırıyor dinlemiyor kuzum

ne kusuru olur mu öyle şey bitanem haklısın sonuna kadar haklısın

nişanlıyken hiç böyle değildi yada ben dikkat etmedim anlayamdım belki de bilmiyorum ki

yada köprüyü gecene kadar misalı yaptırdılar

yok canım ailemin yanındaym annemlrde adam kendin geleceksin diyo bu eve yüzsüz
Ailenin yanında olmana çok ama çok sevindim. Yanlış anlama sakın. Ama dikkat et sana zarar vermeye kalkmasınlar. Baksana kendin geleceksin demiş. Polise filan git.

Işte bunu sakın düşünme
Hakimler insan sarrafı olmuş artık. Sen başına gelenleri olanları tek tek anlat sonra o anlatsın. Kimin ne mal olduğunu anlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…