Kızlar çok üzgünüm!

teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz sayesinde canımın sıkıntısı birazda olsun geçti.Geri gitmeyi düşünüyormu soramıyorum şu durumdada soramam ama polise gidip rapor tutturmasını istedim ben.eşine geri dönmese bile yarın öbürgün cocuğu almak istese şiddet raporunu mahkemeye sunar hiç olmazsa diye düşünüyorum.elleri kırılır inşallah.çocukta umarım etkilenmez başka arkadaşımızda böyle olmuştu.bebek hasta doğdu kalbinde hava çıktı cocuğun epey hastanede yattı 7 aylık doğum yaptı üzüntüden o arkadaşımda

allahım ya dah cicim ayında üstelik hamile olan eşine bunu yapan kalas kimbilir daha sonra neler yapar inş yoluna girer ama sanmam böylesi kalas adam olurmuki:uhm:

Allahım sinir oldum ya o adamında Allah cezasını verir inşallah bir de insanlar neden evlenir evlenmez çocuk yaparlar anlayamıyorum önce birbirinizi iyice bir tanıyın be kardeşim bu acele nedir böyle olan kadına oluyor işte

ALLAH böylelerini islah etsin hamile kadın dövülürmü yaa bence siz ona bi ders verin daha şimdide döverse sonu gelirmi

kızlar üzücü haberlerim devam ediyor.

bu dayak olayı ilk değilmiş daha öncede dövmüş kızı.

1)kızın annesi evine dön diye baskı yapıyor.
2)kız da dönmeye razı (akılsız)fisfisfis
3)başka ev olursa dönerim yoksa dönmem diyor kız

:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

harfi harfine katılıyorum

bence psikolojik problemi olmayan bir erkek kesinlikle bayana el kaldırmaz,heleki hamile bir bayana...bence kocasının tedaviye ihtiyacı olabilir diye düşünüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…