kızlar çok kötü hastayım

umut2603

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
49
0
arkadaşlar 38+5 günlük hamileyim çok kötü öksürüyorum ve gribim dr. antibiyotik ve 2 ilaç daha verdi ama ben ilaçları çok tedirgin kullanıyorum antibiyotik bebeğe zarar verebilirmi sizce herkez başka birşey söylüyo moralim çok bozuk ama doğuma kadar iyileşmem gerekiyormuş çok korkuyorum

bende hastalanınca doktorum antibiyotik ve öksürük şurubu verdi.sen hangisini kullanıyorsun

aksef 500 mg antibiyotik + sinecod 50 mg öksürük için bi hap + cetryn 10 mg nezle için hap verdi

benim de 10 gün sonra doğumum olacak ama bende malesef hastalandım bugüne kadar okadar dikkat ettim korudum kendimi ama geldi buldu yine mikroplar. Doktor tam bi grip hali olmadan ilaç vermiyoruz, bol su iç ve dinlen dedi sadece nasıl geçer bu yaa ...

kızlar antibiyotiklerinizi kullanın ben 33.haftada grip olmuştum drumu aramadım nasıl olsa ilaçkullanamam diye en sonunda aradım çokkızmıştı bana neticede erken doğumyaptım ve bebeğimzatürreden küvezde kaldı 18 gün lütfen ihmal etmeyin bol bol su için ben pek önemsemedim ama son haftalarda enfeksiyon geçirmek riskli olabiliyormuş

teşekkür ederim kızlar bana dr. muhakkak kullanmalısın dedi ama sanki geçmiyo gibi bi kaç gün daha bekleyip tekrar dr. gideceğim ay inşallah bebeğime geçmez hastalığım falan

canım bende aynı durumdayım37 haftalığım ve kırılıyorum resmen ne elim tutuyo ne ayağım bugün kontrolum vardı doktorum alttamazsan haftaya antibiyotik başlıcam dedi inşallah gerek kalmaz çok kötü ya hamilelikte hasta olmak

ben iyileştim sayılır ama antibiyotikle ama zor atlattım sayılır allah sanada acil şifalar versin geçmiş olsun canım

ben iyileştim sayılır ama antibiyotikle ama zor atlattım sayılır allah sanada acil şifalar versin geçmiş olsun canım

tekrar geçmiş olsun canım sevindim atlatmana benimde eklem ağrılarım azaldı ama burun ve geniz akıntısı geçmedi hala inşallah geçer benimkide

slm öncelıkle cok buyuk gecmıs olsun sana arkadasım bende su an hamıleyım 6 aylık. VE daha 3 aylık hamıleyken ve bende cok buyuk hastalıga yakalandım yerımden kalkamadım doktor bana hem 3 tane serum hem antıbıyotuık bı de en önemlisi 750 lil antı bıyotık verdı 500 mg lık öksürük şurubu ben cok endıselendım kullansammı dıye ama baska carem yoktu mecbur kulandım kullandım hemen ayagı kaltım valla kendıme geldım su ve bırdaha alaha sukur hastalanmadım işl hep boyle devam ederım doguma kadar işl bebek saglılklı dogar tabı senınkıde işl analı babalı buyur sımdıden hayırlı olsun bebegın arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…