Kızlar çatlatma iğnesi acil yardım

Sorma kuzu o hepimizde var bin tane fikre düşüyorum inan ki sürekli belirti arıyorum bir şey olsa umutlaniyorim ne diyelim hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden
Aynen öyle maalesef insan bir umut bekliyor. Sen ne kadarlık evlisin varmı çocuk yoksa yeni mi düşünüyorsunuz

Evet canım herşey normal
Sıkıntı yapma o zaman olur bu işlerde en büyük sorun stres yapmamak ama elde değil sürekli araştırasım geliyor benim tekrar böyle bişeye kalkıştığım zaman telefonu birisi elimden almalı benim bir oğlum var 7 yaşına girecek inşallah ilk 3 yıl olmadı bizimde bebeğimiz ikimizdede sorun yoktu ama hep stres yapıyoduk sonra dedik olmayacak böyle anladık tüp bebek yaptırırız diye karar aldık aradan 2 ay geçti kendiligimden hamile kaldım

Ay ne kadar güzel Rabbim evladını sana bağışlasın kuzum evet stres hep ama işte insan düşünmeden de yapamıyor ki inşallah bizde birgün nasibimize kavuşuruz canım

15. Gün kesin oluyorsun en fazla 16 ya sarkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…