Kızlar çatlatma iğnesi acil yardım

Regli olmadığın sürece var bir umut inşallah güzel haberler yazarsın buraya☺️ bende femaraya baslamıstım tekrar reglimin 3. Gününde 5 gün kullandım dün dr gittim bu sefer 2 yumurta gelişiyo pazartesi tekrar gidicem kontrole o gün de iğne verecek inşallah🙏🏻

Regli olmadığın sürece var bir umut inşallah güzel haberler yazarsın buraya☺️ bende femaraya baslamıstım tekrar reglimin 3. Gününde 5 gün kullandım dün dr gittim bu sefer 2 yumurta gelişiyo pazartesi tekrar gidicem kontrole o gün de iğne verecek inşallah🙏🏻
Ay inşallah sende bende bu ay bize şanslı gelir kuzum Rabbim vesile kılsın inşallah bekleyip göreceğiz bakalım ❤️🙏

Yok kuzum denemiycem akışına bırakacağım çünkü her şeyi onun üzerine yaşıyorum buda beni üzüyor artık olursa olur deyip devam edeceğim
Hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda bir bebişin olur🙏🏻❤️ tamam canım yazarım inş olursa şayet herhangi bir belirti dua et bana bende senin için ediyor olacağım ❤️

Dün iğnemi yapmıştım sanırım çatladı yada çatlamak üzere gece 1 de 36 saat oluyor bugün baya bi akıntı geldi🙏🏻erken çatlar mı acaba

X