Kızlar çatlatma iğnesi acil yardım

Cuma günü vurdurdum cumartesi gecesi ağrım oldu çok pazardan sayarsak 4 gün senin kacgun
Benim 19. Gün bugün 😂🤭🤭 7-8 de test yaptım pozitif di tabi iğne etkisiydi o biliyorum sırf meraktan yaptım 17. Gün yine test yaptım test bozuk çıktı 😂 normal regli tarihime 5 gün kaldı o da geçsin dedik 🙈🙈

Belirtin varmı hiç göguslerinde falan yada dikkatini çeken iğneden sonra gelişen bir belirti
İğneden sonra 9. Gün regli olucam sandım alt karnımda sızlama oldu bide bacaklarım ağrıdı onun sonrasında aralarda kasıklarda batma hissi oldu koşa süreli sonra hiç bişey olmadı regli de olmadım göğüslerde hiç bişey yok ne dolgunluk ne hassaslık 13. Gün dü galiba test yaptım ama negatif çıktı başka bi belirti olmadı şu sıralar hiç bişey yok😂

Kızlar bende cuma günü vuruldum bugün 5. Gün siz hangi belirtileri yaşıyorsunuz bende bu defa belirti yok kafayı yedim ara ara kasıklarım batıyor sadece o kadar

İğneden sonra 9. Gün regli olucam sandım alt karnımda sızlama oldu bide bacaklarım ağrıdı onun sonrasında aralarda kasıklarda batma hissi oldu koşa süreli sonra hiç bişey olmadı regli de olmadım göğüslerde hiç bişey yok ne dolgunluk ne hassaslık 13. Gün dü galiba test yaptım ama negatif çıktı başka bi belirti olmadı şu sıralar hiç bişey yok😂
Kuzu test yapta bizede umut olsun haberdar et bizi ❤️

X