Kızlar çatlatma iğnesi acil yardım

Regli olmadığın sürece var bir umut inşallah güzel haberler yazarsın buraya bende femaraya baslamıstım tekrar reglimin 3. Gününde 5 gün kullandım dün dr gittim bu sefer 2 yumurta gelişiyo pazartesi tekrar gidicem kontrole o gün de iğne verecek inşallah

Ay inşallah sende bende bu ay bize şanslı gelir kuzum Rabbim vesile kılsın inşallah bekleyip göreceğiz bakalım

Yok kuzum denemiycem akışına bırakacağım çünkü her şeyi onun üzerine yaşıyorum buda beni üzüyor artık olursa olur deyip devam edeceğim
Hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda bir bebişin olur tamam canım yazarım inş olursa şayet herhangi bir belirti dua et bana bende senin için ediyor olacağım

Allah razı olsun canım inşallah bu ay bizim ayımız olur kuzum çok dua ediyorum
İnşallah canım bende doktordan geldim az önce 2 yumurta vardı biri büyümemiş 13mm kalmış diğeri 21 mm olmuş iğneyi yapıcam bir kaç saat sonra inşallah bu sefer olur pek umudum kalmadı ama

Dün iğnemi yapmıştım sanırım çatladı yada çatlamak üzere gece 1 de 36 saat oluyor bugün baya bi akıntı geldierken çatlar mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…