Kızlar burnum nasıl olmuş resimli

birsu birsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
43
16
35
Kızlar 4 ay önce ameliyat oldum kemikli ve yüzüme göre büyük bir burnum vardı. Olabildiğince doğal kalkık olmayan bir burun istedim doktordan sonuçtan memnun gibiyim ama önde biraz asimetri var gibi. Ön kameradan baktığımda farkediyorum.Burun ucum sağa meyilli gibi. Doktor ödem sana öyle geliyor falan dedi ama inanmadım açıkçası.4 aydan sonra düzelir mi asimetri. Ameliyat olup önden görünüşünden memnun olanlar azmış zaten bu yüzden doktorlar hep yandan foto paylaşıyor ameliyat sonrası🥲🥲 baya da para ödedim canımı sıkıypr açıkçası sizce nasıl olmuş ?

yaa bence güzel olmuş canınızı sıkcak bir sey yok. Ben revizyon oldum daha yeniyim asimetri hala var.. Yüzümüz asimetrik zaten önden simetrik burun cok zor , mimikler kaslar bile farklı hale getiriyor

yaa bence güzel olmuş canınızı sıkcak bir sey yok. Ben revizyon oldum daha yeniyim asimetri hala var.. Yüzümüz asimetrik zaten önden simetrik burun cok zor , mimikler kaslar bile farklı hale getiriyor
Yaa teşekkür ederim .. her aynada farklı görünüyor 🤷‍♀️🤷‍♀️ sizinle istediğiniz gibi olmuştur umarım bu sefer 🙏🏻 zor süreçmiş psikolojik olarak

Kızlar 4 ay önce ameliyat oldum kemikli ve yüzüme göre büyük bir burnum vardı. Olabildiğince doğal kalkık olmayan bir burun istedim doktordan sonuçtan memnun gibiyim ama önde biraz asimetri var gibi. Ön kameradan baktığımda farkediyorum.Burun ucum sağa meyilli gibi. Doktor ödem sana öyle geliyor falan dedi ama inanmadım açıkçası.4 aydan sonra düzelir mi asimetri. Ameliyat olup önden görünüşünden memnun olanlar azmış zaten bu yüzden doktorlar hep yandan foto paylaşıyor ameliyat sonrası🥲🥲 baya da para ödedim canımı sıkıypr açıkçası sizce nasıl olmuş ?
Löp löp et var gıbı duruyo

Canım bilemedim fotoğraftada sanki hafif yan durmuşsun gibi tam anlayamadım ama çok çok dikkatli bakmama rağmen net bir şey göremedim. Eski burnunda çok büyük değilmiş kemerlimiş sadece şanslısın o yüzden hokka gibi derler ya öyle olmuş burnun.

Burnun yandan çok güzel
Önden bir eğrilik göremedim
Sadece önden düşük gibi gözüküyor
Ama yandan düşük değil
Benimde tam tersi önden burnumu beğeniyorum ama yandan beğenmiyorum

Burnun yandan çok güzel
Önden bir eğrilik göremedim
Sadece önden düşük gibi gözüküyor
Ama yandan düşük değil
Benimde tam tersi önden burnumu beğeniyorum ama yandan beğenmiyorum
Önden burun deliklerim gözüksün istemiyorum dedim doktora böyle yapmış..siz neyden memnun değilsiniz

Ben 5 ay önce ameliyat oldum
Burnum önden beğeniyorum ama yandan düşük ve uzun (bana göre )
Bu son ay bıraz bıraz ınceldı ve küçüldü burnum,ama yinede memnun degılım
Ama seninki güzel kıbar bir burun
Gülle gülle kulan

Ben 5 ay önce ameliyat oldum
Burnum önden beğeniyorum ama yandan düşük ve uzun (bana göre )
Bu son ay bıraz bıraz ınceldı ve küçüldü burnum,ama yinede memnun degılım
Ama seninki güzel kıbar bir burun
Gülle gülle kulan
Teşekkür ederim sizinkide çok yeniymiş daha küçülür bence istediğiniz gibi olur 🙏🏻

X