Kizlar biriken altinlari ne yapıyorsunuz?

alınmış alinmistir artık. Ev de güzel getirdi. Sizin kendi oturduğunuz eviniz var mi.

benim kuzenim de 'faize bulasamam, helalime haram katamam' modunda tam 10 sene altin biriktirdi. son 6 yilinda atanmis ogretmen olarak yapti birikimini. ama sonra bakti ne kadar biriktirse ne ev alabiliyor ne kaliteli yerden arsa. her sey altindan cok artiyor. en son 3 sene önce dayanamayip ev kredisi cekti memleketten 1+1 ev aldi. simdi aylik odemesi enflasyonla o kadar azaldi ki, gülünç bir rakam oldu. kiracisi da kendi istegiyle cikti, güncel fiyatlardan kiradan biri oturdu. aylik kredisinin 4-5 katina kiracisi var. resmen ev kendi kendini ödedi.
simdi yeniden altin biriktiriyor, faizler düşerse yeni bir ev alip kiraya verip iki evin kirasi ile kredilerini ödeme hayalinde, pesinat biriktiriyor

Ne aldıysam kredi ile aldım, hiç pişman olmadım. Ama artık piyasa buna izin verir mi bilmem. Çünkü kredi düşse anında millet satacağı her kaleme zam yapıyor.

Şöyle ben faizsiz alabilecek seviyeye gelirim bir kaç seneye diye düşünüyorum
Belki babamdan vs borç alirim.
Ama ev mi altın da mı kalsın
Herkes kiracı için ev alınmaz kafasında
Bu kafamı karıştırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…