kızlar Bhcg:13.6 hamilemiyim e olur cevap verin

benimde adetim geçikti ama hiç gecikmezdi.4aylık evlyim.hamileyim sandım çünkü tüm belirtiler öyleydi.sonra adetim gecikten 4 gün sonra kan geldi.ama her zamankinden farklı cok acık renkli idi.hatta cok acık renkte pembe gibi bir parça düşmüştü,kan pıhtısı sandım ama o kadar acık kan pıhtısı olmaz sanırım.adetim geciktiği vakitte belim çok ağrıyordu.kan geldikten 2.gün kan testi yaptırdım test şöyleydi.

<0.100

bu ne demek.düşük yapmış olabilirmiyim?lütfen cvp yazın:KK43::çok üzgünüm:

baya 606 0.100

bu ne demek.düşük yapmış olabilirmiyim?lütfen cvp yazın:KK43:

canım sanırım düşük olmuş kan pıhtısı gibimiydi?. bende 29 kasımda düşük yaptım çok açık pempe kan gelmişti ve 10 günde sürdü 8 haftalıkdı benimde çok geçmiş olsun...

benimde adetim geçikti ama hiç gecikmezdi.4aylık evlyim.hamileyim sandım çünkü tüm belirtiler öyleydi.sonra adetim gecikten 4 gün sonra kan geldi.ama her zamankinden farklı cok acık renkli idi.hatta cok acık renkte pembe gibi bir parça düşmüştü,kan pıhtısı sandım ama o kadar acık kan pıhtısı olmaz sanırım.adetim geciktiği vakitte belim çok ağrıyordu.kan geldikten 2.gün kan testi yaptırdım test şöyleydi.

<0.100

bu ne demek.düşük yapmış olabilirmiyim?lütfen cvp yazın:KK43::çok üzgünüm:

maalesef bu değere göre hamile değilsin.adet gecikince kanamalar farklı olabiliyor..

Kızlar bende dün kan testi yaptırdım be değerim 10.2 çıktı ama adetimede g gün var yani 19 ocak olmam gerekiyo..Doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi..Net bişey söylemedi

Öok merak ediyorum acaba hamile olabilirmiyim??

Hcg 5 in üzerinde olunca pozitif demek.İki gün içerisindede İki kat arttıysa oran kesin hamilesin canım.

X