Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

canm saçlarının rengi bence çok hoş ne renk ben çok beğendim bende sarı istiorum ama esmer olduğum için pek yakışmaz die cesaret edemiorum.

koyu renk çok yakısmıs...
açık renk çok cansız...
kımseye benzetemedım...kendıne benzıyorsun..ve çok hoşşun..

kime benzediğni söyleyemeyceğim ancak saç renginin ikiside hoş olmuş ama sarının farklı bi tonunu denemelisin , o tondaki sarı yakışmamış, benim acizhane fikrim budur:)

CİDDEN KOYU RENK ÇOK YAKIŞMIŞ :nazar:DAHA DOĞAL DURUYODU, SARI İSE ÇOK YAPAY GÖRÜNÜYO... BENCE KUMRAL HALİN ÇOK HOŞ .

koyu renk cok yakismis... sari renk acayip yasli göstermis..
bi an sasirdim ayni kisimi diye :S
koyu renk yap canim kesinlikle...
bide ben senin sari sacli halini birazcik yedi numara dizisinde rüya karakterinde biri vardi ona benzettim :)

gamze_li ben seni bergüzar korelin oynadığı dizi varya (adı gelmiyo aklıma) ordaki azeri bi kadın vardı ona benzettim biraz onunda adını bilmiyorum isim hafızam hiç yokta:KK43: ama sen anladın bence :)

y ben barbieveken i görmedim:KK43:(
noluuuuuuur tekrar ekle fotda bende göreyim yoksa meraktan çatlarım ya...:KK43:((

gamze_li canm kesinlikle koyu renk güzel durmuş.. sarı saçla daha yaşlı ve solgun durmuşun..
7 numaradki rüya ya benzettim bende sarı saçlı halini...

gamzeli arka sıradakiler dizisinde saafferin eski kız arkadaşına benzettim gamze değil adını bilmiorum

alıntı yapmazsanız sevinirimmm silicemde sonra :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
X