Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

waowwwwwwwwww 35 asla demem,süper! gercekten cok cok hos !
saç rengin akaju mu? eger oyleyse gun ısıgında bir sac rengi fotosu isterim.cunku buaraklar takık vaziyetteyim :))))

waowwwwwwwwww 35 asla demem,süper! gercekten cok cok hos !
saç rengin akaju mu? eger oyleyse gun ısıgında bir sac rengi fotosu isterim.cunku buaraklar takık vaziyetteyim :))))

36 canım..Saçlarım peruk bu fotodaki..Özeniyorum da kızıl saça..Ama çok aktığı için cesaret edemiyorum..
kendi saçlarım sarı röfle...

Merhaba..

Paylaşıma açık ve her daim paylaşım yapılan bir konuyu ne hale getirmişsiniz arkadaşlar?

97 adet konu dışı,karşılıklı tartışmalı mesajlarınızı okudum ve sildim.. Herkes için zaten ortak bir amaç için burada değil mi? Niçin konuları illa tartışmaya,kavgaya döküyorsunuz?

Bu durum bir olur,iki olur ama üçüncüsü olmaz bunun sinyalini vereyim sizlere..

Konuyu bu hale getirenlere zaten uyarılar yapıldı,akabinde bu konuda yada herhangi bir başlıkta aynı şeylerle karşılaşırsak bir üst forum cezaları uygulanacaktır.

İlk önce kendi paylaşım hakkınızı, sonra sizin dışında paylaşım yapanların haklarını gaspetmeyiniz..Ayrıca sizin karşılıklı yazışmalarınızı incelemek için saatlerini harcayan bizlerin de zamanlarını çalmamayı şöyle bir düşününüz lütfen.a.s

Bundan sonra karşılıklı yazışmalar olduğu taktirde konular kapatılacak,konu kapanmasına sebebiyet verilenlere uzaklaştırma verilecektir.

Herkesin dikkatine,bilgisine..:enbuyukkk:

Merhaba..

Paylaşıma açık ve her daim paylaşım yapılan bir konuyu ne hale getirmişsiniz arkadaşlar?

97 adet konu dışı,karşılıklı tartışmalı mesajlarınızı okudum ve sildim.. Herkes için zaten ortak bir amaç için burada değil mi? Niçin konuları illa tartışmaya,kavgaya döküyorsunuz?

Bu durum bir olur,iki olur ama üçüncüsü olmaz bunun sinyalini vereyim sizlere..

Konuyu bu hale getirenlere zaten uyarılar yapıldı,akabinde bu konuda yada herhangi bir başlıkta aynı şeylerle karşılaşırsak bir üst forum cezaları uygulanacaktır.

İlk önce kendi paylaşım hakkınızı, sonra sizin dışında paylaşım yapanların haklarını gaspetmeyiniz..Ayrıca sizin karşılıklı yazışmalarınızı incelemek için saatlerini harcayan bizlerin de zamanlarını çalmamayı şöyle bir düşününüz lütfen.a.s

Bundan sonra karşılıklı yazışmalar olduğu taktirde konular kapatılacak,konu kapanmasına sebebiyet verilenlere uzaklaştırma verilecektir.

Herkesin dikkatine,bilgisine..:enbuyukkk:

Bu uyarıyı dikkate alıp,paylaşıma devam edebilirsiniz.

Kolay gelsin..yerimseniben

89261522593593616959293.jpg
89261522593243616959293.jpg

güncel :)

Son düzenleme:
esmer güzeli çok masum bi yüzün var maşallh nazar değmesin.tuba büyüküstünle fahriye evcen arasında kaldım ama şu bi gerçekki ikinden de daha güzelsin

teşekkür ederim canım o senin güzelliğin okuldaki bi kaç arkadaş fahriyeye çok benzetirdi ama bana kalsa kimseye benzemiyorum :)

maix cok tesekürler canim benim :)) Buarada citol benzetigin resimdeki ünlünün adini sölermisin ben cikartmadimda kim oldugnu :)

teşekkürler canımsın opuyorumnanaktan
idare ediyoz ben pek beğenmiom da neyyse işte alan almış gaari :kedi:
hani bi laf vardı neydi bilmem bozuk mercimen mi bulgurunmu neyyse artık kör bi alıcısı bulunurmuş ya bizimkide o hesap yani kaydirigubbakcemile3

canım yani senin bu yaptığın alçakgönüllüğü bile aşıyor :) oysaki sadece güzel değilsin çok güzelsin..gözlerinin içi gülüyor..Başka kimlere benzetirler seni?

X