Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Yeni tanıştığım kişiler genelde ilk önce zeynep tokuşa çok benzediğimi söylerler...
Taa liseden beri hep zeynep tokuşa benzetiliyorum...

sen kime benziyorsun bakalım prensesim :)

hiç bir kişiye sabit benzetmediler daliahcım hatta Liv ede söylemiştim o kadar çok insana benzetiyorlar ki bana benzettikleri birbirine benzemiyorr :) dur aklıma qelenleri sayayım:)

hazal kayaya son zamanlarda çok benzeten oldu.. sonra yasemin ergeneye benzeten oluyordu..lisedeyken petek dinçöze benzetirlerdi de neyse şimdi söyleyen olmuyor.. amanda crew e benzetti bi kaç kişide :) qeçen tuba ünsala benziyosun dedi biri :/ kristen stewart ta diyen oldu da bunların qenelini yüz tipinden falan benzetiyorlar sanıyorsam kuzum bana sorarsan ben hiç birine benzemediğimi düşünüyorum :))

p9200040.jpg

Ben kendimi kimseye benzetemiyorum ama bakalım siz birilerine benzetecekmisiniz? :))

tatlım yaa kardeşim paris hiltona bile benzetti beni :) şaka qibi.. üstelik renkli qözlü falanda değilim benzetilen isimlerin çoğu renkli qözlüü

daliahım seni kimlere benzetiler sende söyle bende seni çok mrk ediyorum.

bende seninle aynı kaderi paylasıyorum birtanem :)
sarısınken drew barrymore a benzetıldım,siyah saclıyken angelina ve turkan arasında gidip geldim :))) ama bana sorarsan drew barrymore tercihim olur :)

bende seninle aynı kaderi paylasıyorum birtanem :)
sarısınken drew barrymore a benzetıldım,siyah saclıyken angelina ve turkan arasında gidip geldim :))) ama bana sorarsan drew barrymore tercihim olur :)

kuzum benide türkan şoraya benzeten oldu biliyomusun şaka qibi demi :)).. formatta çoğu resmim qitti olanlardan bi kaçtane qöndereyim sana özelden bak kime benziyorum :))

ben biliyordum yani tahmın etmıstım :)

zemuszemus

kuzum benide türkan şoraya benzeten oldu biliyomusun şaka qibi demi :)).. formatta çoğu resmim qitti olanlardan bi kaçtane qöndereyim sana özelden bak kime benziyorum :))

aha ende skala bayagı genısmıs be tatlım hadı at mesajla catlayacagım :)))

küstüm bana gondermıyon dimi :KK43:

atar tabiiii atmazmı yahuuuuuuuuuuu sen yoktun henuz baslıkta balımm opuyorumnanaktan

X