Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ay ben kime benziyomm hadi benide benzetin birinee bi site var ordan hep yaptım monica belluci çıktı%95 hemde ben okdr güzelmiyim yaaa =)) birinde aishwarya rai çıktı 2 ismin birbiriyle alakası yok ve bence ikisinede benzemiyorum bakam siz beni kime benzetiveeceniz =)) hadii merk ettim beklymm =))

Son düzenleme:

chrıstına aguilare ye benzettim ben

sibushe canım valla Neslihan Acar ın gençliğine benzettim seni ama fotosunu bulamadım gençlik zamanlarının nette

Hülya Avşar a benzeyen bir oyuncuydu. dolayısıyla sen de benzemiş oluyosun Hülya Avşar a :)

biraz da Ebru Şallı yı anımsattın sanki

ooww onlar süpper güzel yaaa =)) ay mutlu oldm =)) ama ben nie benzetemiyom kendimi bi türlü annemde ece gürsele benzyn dio ben okdr güzlmiyim babamda adile naşite benzetti demin =))) bu muhabbet varken bu topiği gördm çok sevndm =))

evet son fotoda Ece Gürsel e de benziyosun bence

tesekkür ederim tatlım :) charlıze falan çook fazla yaaa sarışınken anımsatanlar olmuştu ama artık sarışın değilim..sende çok tatlısın ece gürsel christina benziyosun bence

yok canm yaa bidaha anca evlenince ileride yani çünkü kart tutuyo insanı yaş büyük gözüküyo suanda açık bakır turuncu bu rengimi daha çok seviyorum daha iddialı bi renk sarıdansa bana göre tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…