Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ben kıme benzıom kızlarrr ıclal aydın derler bazı fotolarıma gulerken ama :)[]

Son düzenleme:
mızmızzzz ciddenn ilk fotodan iclal aydınaaaa tıpatıp benziosun bi gamzelerin eksik belki orda gülmediğinden:)haklılar vallaaa

düşümmm ben kaçırdım senin fotonuu:KK43::KK43:ama o güzel yüzünü az çok biliyorummm:KK66:

artezz maşallahh çok güzell haatunsunnnn 41 kere maşallah sana ama az kilo al 41 kilo çok zayıf ya fikkat et kendine azıcıkk.benim benzetme yeteneğim pek yok maalesefffff canımm.ama tanyeliye benzetemdim ben seniii:KK66:

mızmızzzz ciddenn ilk fotodan iclal aydınaaaa tıpatıp benziosun bi gamzelerin eksik belki orda gülmediğinden:)haklılar vallaaa

düşümmm ben kaçırdım senin fotonuu:KK43::KK43:ama o güzel yüzünü az çok biliyorummm:KK66:

artezz maşallahh çok güzell haatunsunnnn 41 kere maşallah sana ama az kilo al 41 kilo çok zayıf ya fikkat et kendine azıcıkk.benim benzetme yeteneğim pek yok maalesefffff canımm.ama tanyeliye benzetemdim ben seniii:KK66:

beni kücükken hep sivasli cindy'ye benzetirlerdi. daha sonra büyüdükce asuman krause'ye benzettiler. simdide tek türkiye dizisindeki Dila'ya benzetiyolar. bakalim ileriki zamanlarda kime benziyecem:KK70:

meraklım senin için yine koyarım tatlım a.s.
Mızmızcım gerçekten çok benziyorsun iclal aydına.
Çok severim kendisini çok sevimli bi bayandır özellikle gülünce a.s.

meraklım sorma bnde anlamadım nası kılo verdım 43 kılomdan memnundum aslında kötüde durmuyodu.ama 41 olunca üzüldüm heralde oda taşınma telaşı fılandır dıyelım=)
vıtamın fılan alıorm pekmez fılan içiyorum bakalım=)

oyyy saoll canım benimm.vallaaa taş gibi hatunsunn veseelamm:):):lepi:saç rengin ne çok güzel duruoo maşallahhh sana yaa.:nazar:bu arada biraz yasemin kozanoğlunu andıryorsun düşüm :KK66:

ayy kızçelerrrr benii benzetmeyen varsa tekrar koyuyorum bakim kusura bakmaın biraz aynı fotolar oldu amaa sözz sonra yenilerini çekip koycamm:):)

Benzetmek için kendinizi yormayın kızlar işte ßen -tatlicadiarzu-
(soldaki):KK70:
b-391124-temel_reis_ve_safinaz.jpg

artez beyonce cok benziyorsun

duşum seni birisine benzetemedim ama cidden cok hos ve cekicisin :asigim:

ts bende seni askı memnu dizisindekı kıza benzettim

X