Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

açılınn leynn bende geldimmm özlemişim burayıı.kıs kedim ben benzetme özürlüyümm benzetemedimmm kimseyee seniii

Livcim topiğin hayırlı olsun ne güzel bi konu açmışsına.s.
Resim eklemek geldi içimden kime benzeticeksiniz diye merak ettim ama çekiniyorumda bi bakımdan.
Bu arada kkda çok güzel bayanlar var hepinize maşallaha.s.

canımm benimmmmm hosgeldin opuyorumnanaktan topigi begenmene cok sevindim tatlım eger senin için sorun olmazsa ekle tatlım fot.nı

canımm benimmmmm hosgeldin opuyorumnanaktan topigi begenmene cok sevindim tatlım eger senin için sorun olmazsa ekle tatlım fot.nı

Hoşbuldum canım opuyorumnanaktan
Topik beğenilmicek gibi değil ki tatlım çok hoş bi fikir olmuş bu .a.s.
fotoğrafımı koymaya çekiniyorum ama sanırım merakıma yenik düşücem geç saat olduğu için ve fazla kişi olmicağından ekleyim :))

Bu arada hiç fotojenik değilimdir: ( 2. resimde yüzümün ortasında perdenin gölgesi var:roflol:
Alıntı olmazsa sevinirim kızlar daha sonra silicem çünkü şimdiden teşekkür ederim bakalım kime benziyorum :) .a.s.

Son düzenleme:
amanin bu guzellik nee dus'cum bu arada hg benzetme konusunda pek uzman diilim ama:kedi:[
JOSS STONE gibi havan var tatlim

Son düzenleme:
ayhh saçlara bittimmm :)

amanin bu guzellik nee dus'cum bu arada hg benzetme konusunda pek uzman diilim ama:kedi:[
JOSS STONE gibi havan var tatlim

Didemcim teşekkür ederim ama şimdi saçlarım kahverengi gerçi onlarda açıldı yine:))
jose tatlım sağol o senin bakan gözlerinin güzelliği canım ayrıca teşekkür ederim hoş bi bayanmış :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…