Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

saol canımmm hulimm durun ekliyim ama sarıı değil.koyu kllü kumral yazın sarı giibi oluoo işteeeee

heheh anladım livim sen biyenmedinn hiçççç o halimiii:):)makyajlar çok değiştirio insnlarıı..göründüğümden farklıyım o fotodaa ama başka fotolar koyuyumm canımm şu senin gördüğün çok sıttıgım fotoya benziom aslında daha çokk

heheh anladım livim sen biyenmedinn hiçççç o halimiii:):)makyajlar çok değiştirio insnlarıı..göründüğümden farklıyım o fotodaa ama başka fotolar koyuyumm canımm şu senin gördüğün çok sıttıgım fotoya benziom aslında daha çokk

begenmez olur muyum begendim ama makyajsız sade halin cok cok daha guzel

sarı diyince bende sasrıdım kuzum ...kumral demek istemıssın anladım seker

ya cnm bence makyajsız ve dogal halin superrrrrrr otesi =) asom gelsin gorsun o da aynı seyi soyleyecektir

vereliniortaklivim güzel açıklamış meraklım bebeğim ayrıca bu model sana hiç gitmemiş,şu kaşlarını nolur kalınlaştır ve aldığın yeri değiştir zorla çirkinleştiriyolar kaşlarını:umursamaz:
kahkülde sevmedim,renk süper bak,ama dediğim gibi model olmamış ve makyajyerimseniben
seni ne kadar çok beğendiğimi biliyosunŞenizdoğal halini hiç bişeye değişmem:lepi:

saolun kızlarrr amaa diplerden çok açık çıktıgı için siyah saçı kullanmak çok zor oldu benim içinnn
eski fotolarımı bulamadım ama 1 ay önceki hallerimden ekliyimm yüklüorummmm:)

bari bu topiğe koymuşkn birilerine benzetinn ii ya da kötüü bebişlerr yorumlara açığımmm mucuks hepinizee:)

kalınlaştırcam asom merak etmee canımm.senn şu topiğinde yazdıgın şeyi araştırcam aktarlrdan bulamadım bi türlüü bugünn.başka yerlerede sorcamm

meraklımmm hihoyyyt
tatlım bu model seni daha olgun göstermiş :))
rengi güzel ama ben bana önce gösterdgn reme daha çok bayıldım yerimseniben
benm saçlarımda kahve rengi,bayılıyorum kumrallara cnm ondan daha çok sevdim dger resmini..
bu arada maşallh fstık gibisin,ama asom haklı kaşlarını kalınlaştr yerimseniben Şeniz

kalınlaştırcam asom merak etmee canımm.senn şu topiğinde yazdıgın şeyi araştırcam aktarlrdan bulamadım bi türlüü bugünn.başka yerlerede sorcamm

bebem istersen ben alırım sana burdan yollarımyerimseniben
kaşlarını kalınlaştır bitanem o zaman gözlerinin güzelliği dahada meydana çıkıcak,ve aşşaya doğru çok kestirme olurmuŞeniz

meraklımmm hihoyyyt
tatlım bu model seni daha olgun göstermiş :))
rengi güzel ama ben bana önce gösterdgn reme daha çok bayıldım yerimseniben
benm saçlarımda kahve rengi,bayılıyorum kumrallara cnm ondan daha çok sevdim dger resmini..
bu arada maşallh fstık gibisin,ama asom haklı kaşlarını kalınlaştr yerimseniben Şeniz

diplerden uzatmaya başladımm kaşlarııı ama maymun gibi dolaştım o dkarı bile çıkana kkdar neyse okula gitmeme 20 gün var o zmana kadar kalınlaşır bayaa evdeykenn.saol patim bu aradaaa gel bi öpemm seniiiŞenizutandıtıonusss benii gaza geliom kk da vallaaakaydirigubbakcemile2

ALINTI ETMEYıN SıLCEMMMMMM
isteyenee koyarım yineee purdaaa olursamm:)

Son düzenleme:
çok güzel bakmışın meraklımmm çok da güzelsin maşallahhh saçların böölee daha güzel

X