Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

tatlım ben seni biraz müzeyyan senarın gençliğine ondan biraz daha fazlada aile saadetinde oynayan meltem yılmazkayaya benzettim

:lepi::lepi::lepi::lepi:
burcu günes ,es es deki kiz, ahu tugba birde bu yokmu arttiran :)))kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bu arada alintiyi silermisin canim :lepi:

:lepi::lepi::lepi::lepi:
burcu günes ,es es deki kiz, ahu tugba birde bu yokmu arttiran :)))kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bu arada alintiyi silermisin canim :lepi:

oldumu tatlım kaydirigubbakcemile2 ahu tuğbaya benzemiyosun sevmiyorum ben hiç o kadını:dilcikar: ama aile sadetindeki o kız çok tatlı atv de çıkıyo bakarsın bi ara

oldumu tatlım kaydirigubbakcemile2 ahu tuğbaya benzemiyosun sevmiyorum ben hiç o kadını:dilcikar: ama aile sadetindeki o kız çok tatlı atv de çıkıyo bakarsın bi ara

bende sevmiyorum ve benzetmiyorumda aynen burcu güneste öyle benzetti emdev arkadasim baksana:lepi::lepi:
evet bir izleyim ben o diziyi :))
bu arada tsk ederimŞenizŞeniz

bndee ekliyim mi farklı fotomu buluğp bakalım kime benzetceksinizz he siyah saçlı halimi benzetin bakimm geliom birazdan

uzat kuzuu saçlarınıı nasıl güzel uzun saçlı halin sen kimseye benzemiyosun kuzum daha iyi bi tanesin...a.s

Son düzenleme:
corelimm bulamadım bi türlüü yaaaa.ama kısa saçlıı halin arkadaşın dedği gibi parmaklıklar ardındaki aliyeyi andırıo uzun saçlı halini benzetemedim amaa.bu araaa yeni foto gelioo bakalımm siyah saçlı halimi kime bezetceksiniz.he bi de sizce sarı hali mi siyah hali mi ii??

Son düzenleme:
aa meraklıı farklı görünüyosun kuzuu saçların sarı deil mi şimdiii

sarı canım yanii boyamadımm kıştan berii kendi haline bıraktım aktı çok kendi saç rengime dönmeye başladıııı bu teee kıştan kalma bi foto canımm

sarı saclı halini cok merak ettim ...ayrıca makyaj seni ne kadar degistiyor cnm agızım acık kaldı

sarı derlken livim koyuu yanii kendi halinde küllü kumral diyim aslında dipten çıkan renk o buluyum bakimm foto net gözüken.livim sen buraya eklediklerimi görüştün snırımm

ay meraklim ne kadar güzelsin öyle yaaa
saclarin cok yakismis ama sariyida merak etmyior degilim
ama kimseyede benzetemedim malesef

sarı diyince bende sasrıdım kuzum ...kumral demek istemıssın anladım seker

ya cnm bence makyajsız ve dogal halin superrrrrrr otesi =) asom gelsin gorsun o da aynı seyi soyleyecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…