Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

hulım supersin tatlım seni birisine benzettim dur nette bulabilirsem o kızın fot.nı koyarım
aman hemende benzettiniz :lepi:
merak ettim dogrusu

hulii burcu güneşe benzettim seni tatlım:)
kafamçokkarıştıaman ona benzeteyinde kime benzetirseniz benzettin hic sevmem kendisini, ben nedense ona benzetmiyorum-tatlicadiarzu-

durr kızz hulim bulcamm şimdii.corelimmm sende bi daha koy bakimm.livim sana gelince sorunun cvbı sempatiğiiii ona benzettiler kanım dondu gece gece
bul bul hade:lepi:

dimi kuzummm es-es dizisinde oynuyor tatlım isimini bende bilmıyorum

hmmmm hic görmedimkafamçokkarıştı
güzel kizmis ben bukaaa gözelmiyim yaw :sm_cool:

corelim bende benzetiyom ama cikartamadim
sanki sanatci degild cevreden biri

ayy ben bu benzetme konusunda çok yetersizimmm birilerine benzetir gibi oluorum ama çıakrtamorum tamm.corelimm buluersam sölücem ama var benzediğin bi ünlü eminim:)

laa kompleksii misinz be yahuuu:):)dövecem bu kk hatunlarınıı heee:):)corleim haklısın onlar bize benzesinn

kimseye benzemiyorum sanırım:)ama bundanda mutluyumkaydirigubbakcemile2

ben daha önce de foto koymuştum. ama tekrar koyayım bi tane dedim. can sıkıntısı işte. :bbo: bunu silicem ama sonra. :) bakalım bu sefer kime benzeteceksiniz. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…