Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

öldürcenizz beni bıktık senden die ama son kez ekliyim barii esra1234 burdaysaa

Son düzenleme:
ay sen ne şirinsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ay ne güzelsinnnnnnn
gülüşünü yirim senin

yasemin ergene mii o benim çok hoşumaa giderr yahuuu saolll canım summerlove yaaa:)ilk defa sen benzettin heee:):)

o da kknın ünlüsü artık:)sağdaki fotoyu mu diosun panterim?arzuyla burun yapımız benzio biraz benimki azcuk daha kalkık snırsam(mecazi anlamda değil gerçek anlamda:) )

o da kknın ünlüsü artık:)sağdaki fotoyu mu diosun panterim?arzuyla burun yapımız benzio biraz benimki azcuk daha kalkık snırsam(mecazi anlamda değil gerçek anlamda:) )

ewt kusum onu dediydim cok goselsın maasallah rabbım nazarlardan korusun:Saruboceq:

arzuyla alakasi yok bence .. yasemin ergeneylede alakasi yok. nilüfere benziyo iste yhaa. resim ekledim bi kac sayfa geriye bakin .. adami hasta etmein klava::roflol:

yeni boyadim sacimi gecen gün bende resim koyim .. önce kücültmem lazim .. hazirda bekleyinn:))

himmmmmmmmmmm
ney?
:roflol: yok yaf resim falan silmedim

Son düzenleme:
askito varmısın yokmusunda seda diye bi kız varya (eskişehir seda) aynııııı ona benziyosunn:))) almancısın yaa sende konuşman felanda kesin benziyodur:)))

hahaha sibel allahh seni bildigi gibi yapsinnn... mustafa carpsin seni emii :roflol:
nerem benziyo laynnnnn pabucum rakcisi :roflol:

ayrica ben sana mesenede türkü cigirdimya hec benziomuydu :))))))))))

e hadi hadi benzetin benii :roflol::roflol:

yah meraklim saolda ben beni benzet die koydum leyn :roflol: ..

shakira olmuyo artikin baskasina benzetirmisiniz lütfen :jeyyar:

bncee hala jesica albaya benzion shakira asm demiştii.valla ne dkar değiştirsen de bakışlar yüz hatlarıı çok benzioooo özellikle sağdaki fotodaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…