Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

anelia ben bu kıza benzettim cnm

225zd9.jpg

öldürcenizz beni bıktık senden die ama son kez ekliyim barii esra1234 burdaysaa

Son düzenleme:
yasemin ergene mii o benim çok hoşumaa giderr yahuuu saolll canım summerlove yaaa:)ilk defa sen benzettin heee:):)

o da kknın ünlüsü artık:)sağdaki fotoyu mu diosun panterim?arzuyla burun yapımız benzio biraz benimki azcuk daha kalkık snırsam(mecazi anlamda değil gerçek anlamda:) )

o da kknın ünlüsü artık:)sağdaki fotoyu mu diosun panterim?arzuyla burun yapımız benzio biraz benimki azcuk daha kalkık snırsam(mecazi anlamda değil gerçek anlamda:) )

ewt kusum onu dediydim cok goselsın maasallah rabbım nazarlardan korusun:nazar::Saruboceq:

arzuyla alakasi yok bence .. yasemin ergeneylede alakasi yok. nilüfere benziyo iste yhaa. resim ekledim bi kac sayfa geriye bakin .. adami hasta etmein :eek:klava::roflol:

yeni boyadim sacimi gecen gün bende resim koyim .. önce kücültmem lazim .. hazirda bekleyinn:))

askito varmısın yokmusunda seda diye bi kız varya (eskişehir seda) aynııııı ona benziyosunn:))) almancısın yaa sende konuşman felanda kesin benziyodur:)))

hahaha sibel allahh seni bildigi gibi yapsinnn... mustafa carpsin seni emii :roflol:
nerem benziyo laynnnnn pabucum rakcisi :roflol:

ayrica ben sana mesenede türkü cigirdimya hec benziomuydu :))))))))))

e hadi hadi benzetin benii :roflol::roflol:

yah meraklim saolda ben beni benzet die koydum leyn :roflol: ..

shakira olmuyo artikin baskasina benzetirmisiniz lütfen :jeyyar:

bncee hala jesica albaya benzion shakira asm demiştii.valla ne dkar değiştirsen de bakışlar yüz hatlarıı çok benzioooo özellikle sağdaki fotodaaaaa

X