Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

kızlar gece 1 den sonra burası tam şenlik alanı
fotoları 3 er 5 er koyuyoruz vallahi ....makyajlı makyajsız hallerimiz ile hemde kaydirigubbakcemile3

gerçekten meraklının bakışlar fena sexi:jeyyar:gözler zaten yakıyogüzel arkadaşım benimŞeniz

heheh hakkımda konuşuluomuşş ben moron moron başka şeylerle uğraşıorumm.sabah 4 buçuktaa yattım saolsun sevgilimde 9 da uyandırdı da işine gelinceeeeeeeeee zııııııııııııırrrr zırrrrrrrr arıooo açmıcaktımm açtımmm çok acil bişe lazım oldugunu anladığım içinnn.nysee kızlarr saolunn o sizin güzelliğinzzz heç yemeyin beniiii bende de öle olsa dieee helee yeşill gözlüüüü birinin ismi lazım değillllllll bittiimm bittimmmmm yüzünee güzelliğinee ötekinindeeee acaipp duru bi güzellğii var zatenn ütütütütütütüt o çirkinleree:):)kızım ben sizin yanınızda bi mok bile olamam yan yana gelsekk:):)

:roflol::roflol:kimlerden bahsettiğini çok merak ettim doğrusu
bu arada livim göz makyajı eklemiyosun hiç hayatım,özledim güzel gözlerini bilgin olsunyerimseniben

kızım fıstıksın sen ya daha ne yuz hatların gayet orantılı yerli yerinde asom tas murarek natalia havası var zaten :asigim:[/B]...ah ben su duruluktan ne zaman kurtulcam bilemıyorum keskem bende de biraz seksilik olsa =(

evet livime katılıyorumvereliniortakayrıca utandım:kedi:madem taşlar döküldü senin live tıpa tıp benzediğin hatta ondan daha güzel olduğunu saklamanın bi manası kalmadı:lepi::asigim:
bugun senin için eklerim kuzum sen yeterki iste Şeniz
çok mutlu oldumhihoyyytkaydirigubbakcemile2:1hug:

aneyyy livimle benzioz mu bütün göremediğim yarım gördüğüm için anlayamadım benn:):)

ya benim bugün algılar kapalı kusura kalmayın evt çok şkür göz ve burun hatlarım düzgünnn allahım onları özenerek yaratmış inkar edemem(yanlış anlaşılmasın kendini beğenmişlikten demiorum) ama nedense ben bütüne bakıncaa normal gelio yüzüm.benii tek tek incelemek lazımmkaydirigubbakcemile3

..........resmimin kullanım süresi doldu..............:)

Son düzenleyen: Moderatör:
aa siyah saçlı halinii birine benzettim ama çıkartamıom yaa bekle az düşüniyim bulcamm:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…