Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

aaa pandoracımm sende süpermişsin kızz.ben senin avatarı netten birileri sanmıştım:))kartpostal gibisin..çekimler süper:lepi:ya ben seni şimdi hatırladımm senin bide şööylee yine yan olan ama kısa sacla ve kıvırcıktı sanırım öyle bi resmin vardı sanırsambilmiyorumkismileavatarın öyleydi bi ara.

pandora profilden nurgül yeşilçaysın anacım tıpkı vallah:))ama o daha tontiş.ne alaka diyebilirsin belki ama ikinci reesimde sadece.ortada olanda.

ben size şincik en seksisinden bir resim koyardım emmeee misafir gelir melir şu yeni topik açılsın nasılsa kız kızayız paylaşırız hepsünü aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile

aaa pandoracımm sende süpermişsin kızz.ben senin avatarı netten birileri sanmıştım:))kartpostal gibisin..çekimler süper:lepi:ya ben seni şimdi hatırladımm senin bide şööylee yine yan olan ama kısa sacla ve kıvırcıktı sanırım öyle bi resmin vardı sanırsambilmiyorumkismileavatarın öyleydi bi ara.

Gerçekten katalog çekimleri gibi ,maşallahhh :nazar:

olabilir canım ...hangisi hatırlamıyorum ....avatardaki benim tabii..

http://img35.imageshack.us/i/resim691.jpg/

Son düzenleme:
pandora eyleme benzettim ben seni hani mız mız sevgülüm ü söyleyen eylem güzel kız aklinialirimsmile

yok pandoracım o degil..siyah beyazdı o..rüzgardan uçuşur gibiydi sacların..başkasıylamı karıştırıyom yaf..ama kesin senindi..çünkü o zamanda öyle düşünmüştüm çekim süper diye.

yok pandoracım o degil..siyah beyazdı o..rüzgardan uçuşur gibiydi sacların..başkasıylamı karıştırıyom yaf..ama kesin senindi..çünkü o zamanda öyle düşünmüştüm çekim süper diye.
canım çok var fotom..ama burada hepsini kullanmıyorum ...

X