Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Merak etme sen cnm ben enişteye dedim koycam dedim koyma orda çok güzel çıkmış kıvrımları felan çok seksi dedi ya dedim nolcak görsün herkes güzelliğini iyi hadi bi kerelik koy dedi sorun yok yani:1closedeyes:
ayy canım utandırma yaa:kedi:evet orda cidden çok taş çıktım ukalalık gibi olucak ama:1closedeyes:sen izin aldıysan sorun yok tatlımkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3cezanı vermesin emiiilülülülülülü
yok cık:dilcikar:
ananın şeysini buldun mu olsun :roflol:

heh evet!çıkış parçası bu olsunzemuszemus:roflol:

Sabah uyanmak mı ben ztn sabah yatıyorum saat 9 10 gibi felan yatıyorum akşam 6 da zorla kalkıyorumboshayallersmile

Gün boyunca nasıl oluyosun?Ben de erken uyandım mı sersem gibi dolaşıyorum ortalıkta,balık gibi bakıyorum etrafa akannehir
ben alışkınım canım ...malum kızımda var,onunla ilgilenebilmek için zıpkın gibi olmak zorundayım haliyle de...çok üst üste oldu mu zorlanıyorum tabii...:bbo:

ben alışkınım canım ...malum kızımda var,onunla ilgilenebilmek için zıpkın gibi olmak zorundayım haliyle de...çok üst üste oldu mu zorlanıyorum tabii...:bbo:

Maşallah.Allah bağışlasın canım.En iyisi kısa zamanda çocuk sahibi olmak aklinialirimsmile
O zaman kesin uykum düzene girer :ecrin_bebek:

Maşallah.Allah bağışlasın canım.En iyisi kısa zamanda çocuk sahibi olmak aklinialirimsmile
O zaman kesin uykum düzene girer :ecrin_bebek:
hamile iken ok ...hatta kafanı kaldıramazsın ,bir düzenin olur ...ama doğurunca şu günlerini özleyeceksin emin ol...
ama tabii çocuklarımız için değer...
ben kızımın uykuzsuzluğu yüzünden bu hale geldim ...
bana ondan yadigara.s

hamile iken ok ...hatta kafanı kaldıramazsın ,bir düzenin olur ...ama doğurunca şu günlerini özleyeceksin emin ol...
ama tabii çocuklarımız için değer...
ben kızımın uykuzsuzluğu yüzünden bu hale geldim ...
bana ondan yadigara.s

Ayy canım benim demek uykusuz bebekti.Dediğin gibi melekler için her şeye değer.
Bu iş biraz da şans işi ,kimi bebek de gece çok rahat uyuyor işte.
Kısmet çocuk işi de şakaydı,bazı şeyleri düzeltince inşallah ben de tadıcam o duyguyu :kedi:

X