Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

sorun degil bitanesi ...ama sende bize katılıyorsun seni kıme benzetirler ya da kıme benzersin soyle bakalım seker

Kuzumm bi ara ebru gündeşe benzetiyorlardı kaşlardan ve göz yapısından dolayı,,yüz tanıma sistemi de paz vega ya benzetti yüz hatları olarak benzetiyor gerçi o ne bilem be kuzum kimseye benzetmiyolar beni benneyaptımki:1ninca: kaydirigubbakcemile3

Sabahtan beri nezin ismini hatırlayamadım yaa şimdi hatırladım yazıverdimm... gerçekten çok benziyosunuz yaa

Ben ben ben?? küçüğüm bayaa ama :ecrin_bebek::kedi:kaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim bence sen hem tugba özay'a hemde pinar dikiciye benziyosun, hani su adanalida oyanayan
kiz varya o kaydirigubbakcemile5

Sabahtan beri nezin ismini hatırlayamadım yaa şimdi hatırladım yazıverdimm... gerçekten çok benziyosunuz yaa

evet cnmm nezede benzeten oldu nez sibel can ve deniz sekiye benzetirler genelde gerçi onlar bana benzıyo ben kimseye benzemem ama kaydirigubbakcemile3
summerlove gerçekten çok doğru tespit etmişsin, ne kadar çok neze benziyorr

evet arkadaşımm benzetiyorlar a.s.

Bakalım Beni kime benzeticeksinizz..ben kimseye benzetemedimde Yoksa radikalmıyım ben kaydirigubbakcemile3

tatlım bunu çevremden 3 kişi daha dedi sen 4. kişisin boy ve fizik olarak tamamda yüz benziyomuki yaa :uhm:

bebegim birebir aynı demıyorum ama andırıyor ...bende hiçbir insana tam anlamıyla benzemem ...caglanın yuz sekilli senin yuz sekiline bence benziyor yani bir cala andırıyorsun

2 topik olmuş anlamadm :sinifsinif:
beni catherina zeta jones a benzetrler çevremdekiler ama asom Şeniz cindy ye benzetiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…