Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

belinayımmmmmmmmm evettt çağla şikele benziyosun canımmmm zemuszemus
herşeyimm teşekkür ederimmmmm ( özledim senii bunu bil)

bebegim birebir aynı demıyorum ama andırıyor ...bende hiçbir insana tam anlamıyla benzemem ...caglanın yuz sekilli senin yuz sekiline bence benziyor yani bir cala andırıyorsun
tatlım teşekekkür ederim ozaman a.s.​
Kuzum ben de seni oryanal dideme benzettim naçizane fikrim a.s.

yok ayol o bendende koyu ve yüzü benimki gibi uzun değilkisengözlerimebaksanab​

Belinay cım..Kara bi kızsın anacım..Ben gibi..Çağlayla..Dansöz Didem arası..yerimseniben

arkadaslar ben bu topigi diger topıkte karısıklık cıkmasın diye actım ...kendim için acmadım cunku zaten kendi fot.larımı koymayı dusunmuyorum ...2 tarafada resimler eklenecekse 2 topık fazla o zaman birisini kapatıralım yani kılıtleyelim ...

inanılmaz guzel olmalısın bende cindy cok begenirim ...makyajını dogallıgını giyim tarzını yuz hatları vb=)

:kedi: ayy livcim canm söylediklerin çok hoş şeyler(benziyosam tabi :)))
bende çok begenirim dogallığını evet...zaten dogal olan herkesi begenrim yerimseniben
abartıdan hoşlanmam...sende liv e benziyosan eger,sende çok dogal bi güzelliğe sahipsindir eminim yerimseniben

tatlım isteyen istediği yere ekler neden kitlensinki o başkasının açtığı fikir alıdığı yer burasıysa senin ne alaka şimdi öbür tarafada ekledim diemi diyossun??

2 tane aynı konudan olunca insanların kafası karşıo dmkki liv85
buarada belinay çağla şikeli andırıyorsun bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…