Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

bu pozda benziosunuz, ama 2. fotoda daha farklı çıkmışsın watasivaa.s.

ay yan yana görünce emin oldum,gerçekten çok benziosunuz. zaten bu pozu görünce hemen aklıma aslı tandoğan geldi, hatunun da aynı pozu varmış meğerkaydirigubbakcemile3

arkdsım yazdıgın yorum cok batan cınsınden olmus yazmalarına dıkkatlı ol bıraz kı ben sanamı nerem benzıyo dedım nebılım sankı sana baskıda bulunmusumda kuyrugunu kurtatamk ıster gıbı yorum yazmıssın dıkket batan cınsten kelımelerıne ılk defa duyggum ınsanlar ılk benzetılen kısı oldugu ıcın merak la nerem benzıyo dıye sordum sızı nede bu kadar gerdı anlamıyorum burası paylasım sıtesı heekes ıstedgını paylasabılır soruda sorar sıze cvp ver dıye baskıda bulunmadıkdan sonra bu ne hırrrrsss anlamıs degılım ....CADIARZUCADIARZU
arkdaslar yorum yazarken bırbırımızı anlayarak yazalım sıvrılme tarzında elımıze bırsey gecmezzyerimseniben

arkadasım ne diye gerilcemki düşüncemi yazdım sadece ..burda beni bilen bilir ikili laf dalaşlarına hiç girmem ayrıca kuyruğumu kurtarmak ne demek ilk defa duyuyorum kendinden biliyosun sanırım..neyse sana iyi forumlar ..

ii de benım anlamadıgım olayy pıyangodan cıkmıs gıbı glemıssın bana yorum yazıyosun sankı ben senın bogazına yapısmısımda ben kıme benmzıyorum nerem benzıyo dıye sorusorup baskı yapıyorumda sende kısa ve opz kurtulmak ıster gıbı yorumyazıyoyosun yanı okadar ınsana batmadı da arkdasıma nerem benzıyo dıye sormusm omu yanı senı gerdı bukadar dıkkatını celeyım sana sormadm ben baska bırıne sormusm nerem benzıyo kıme bnzıyorum dıye ıstedıgıme de ıstedıgımı sorrım rhatsızlıklarını gormuyosam senınle de mukasaya asıl ben gıremem benıde tnıyan tanıyo şakkıdı

kızlar unlulere benzetilenlerde yorum yapsınlar boyle olmuyor ...aaa evet gercekten benziyorum ya da ben benzedigimi dusunmuyorum vb. bu tarz olabilir

yüz tarama olayını yaptım ben 3-5 fotoda ayrı ayrı denedim ....
her sonuç beyonce ve angelina jolıe çıkıyo...nasıl şey anlamadım :smiley-cool:

bu her resimde farklı sonuç veriyo beee

heeeyt be bütün milletlerden bi güzellik barındırıyorum kendimde zemuszemushepside birbiriyle ne kadar alakalı yüzlerr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
site duruşa ve yuz sekiline gore tarama yapıyor ...goz ya da dudak ya da burun vb yerlere pek bakmıyor ...benim sahsi gorusum bu yonde =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…